
Інфрачервоний прожектор Light Vision VLC-0612IR 90° (80-00042)
755 ₴
- В наличии
- Код: 80-00042
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ІЧ-прожектор з дальністю підсвічування 40 м; довжина хвилі 850 нм; 6 світлодіодів; кут променя 90°; напруга живлення 12 В; струм споживання 0.75 А; вмонтований датчик світла; металевий корпус чорного кольору; клас захисту корпусу IP66; робоча температура -10~+50°; розміри 114 / 85 / 35 мм
ІЧ-прожектор Light Vision VLC-0612IR 90° з дальністю підсвічування 40 м, довжиною хвилі 850 нм, кутом променя 90°, 6 світлодіодів, живлення 12 В, струм споживання 0.75 А, клас захисту корпусу IP66. Вмонтований датчик світла.
Застосування
Інфрачервоні прожектори зазвичай використовуються у системі відеоспостереження разом з відеокамерами для забезпечення освітлення приміщення або території, що охороняється, у темний час доби або в умовах недостатньої освітленості.
Ключові властивості
- Дальність ІЧ-підсвічування складає 40 м.
- ІЧ-прожектор з 6 світлодіодів, з довжиною хвилі 850 нм і кутом променя 90°.
- Напруга живлення 12 В, струм споживання 0.75 А.
- Металевий корпус чорного кольору з класом захисту IP66.
- Можливість використання поза приміщеннями.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота в упаковці (довга сторона, см) | 11.4 |
| Габарити (В x Ш x Г) | 114 / 85 / 35 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в упаковці (коротка сторона, см) | 3.5 |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Источник питания | От сети |
| Довжина хвилі ІЧ | 850 нм |
| Додаткові характеристики | вмонтований датчик світла, Дальність підсвічування: 40м |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP66 |
| Клас захисту IP | IP66 |
| Цвет | Черный |
| Цвет свечения | — |
| Цветовая температура | — |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кут променя | 90° |
| Количество светодиодов | 6 |
| Місткість акумулятора | — |
| Номінальна напруга мережі | 12 |
| Особенности | З сутінковим датчиком |
| Мощность | — |
| Робоча напруга | 12 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 |
| Розміри | 114 / 85 / 35 мм |
| Розміри, мм | 114 / 85 / 35 |
| Ток потребления | 0.75 А |
| Тип | Прожектори |
| Тип використовуваної лампи | Інфрачервоні |
| Тип монтажа | — |
| Тип устройства | ІЧ-прожектор |
| Тип светодиодов | — |
| Цоколь | — |
| Ширина в упаковці (середня сторона, см) | 8.5 |
| ТЕГИ | вуличний |
Информация для заказа
- Цена: 755 ₴








