Лунь 25 (3G) — об'єктовий прилад охоронної сигналізації з підтримкою 3G/GSM. Він використовується самостійно для об'єктів типу «тривожна кнопка», «загальна тривога». Можливе використання з виносними зчитувачами електронних ключів Лінд-7, Лінд-11ТМ, Лінд-ЕМ і клавіатурами Лінд-9м3, Лінд-15.
На платі пристрою передбачені 5 зон. Їх кількість можна розширити адресними модулями АМ-11. Можливе розширення до 17 дротових зон. Для доставки повідомлень на ПЦС використовує голосовий і / або 3G + GPRS канали GSM-мережі. Підтримка радіодатчиків при використанні додаткових радіомодулів. Також передбачена підтримка автономної роботи в режимі: SMS + дозвон або на orlan.ua.
У корпусі пристрою передбачено місце для установки акумуляторної батареї, параметри 12 В/2.3 А·год (АКБ в комплект не входить, купується окремо).
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Лунь |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 570 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | AC 100-242 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Канали зв'язку | 3G, Ethernet, GSM/GPRS, WiFi |
| Країна виробник товару | Україна |
| Кількість Sim-карт | 2 |
| Кількість бездротових пристроїв | 30 |
| Кількість дротових зон | 5 |
| Кількість зон / груп | 2 |
| Возможность расширения | Можливість розширення зон до 17 |
| Підключення | Дротове |
| Резервне живлення | Акумулятор 12 В / 2.3 A*год |
| Рабочая температура | +5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 190 / 140 / 43 мм |
| Розміри, мм | 190 / 140 / 43 |
| Способ применения | Автономна, Пультова |
| Ток потребления | 200 мА |
| Тип устройства | ППК |
| Тип централі | Охоронна, Пожежна |
- Цена: 4 700 ₴




