
Радіокомплект одноканальний Trinix TRX-103RK (27-00077)
720 ₴
- В наличии
- Код: 27-00077
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Одноканальний радіокомплект дистанційного керування до 35 м. До комплекту входять радіоконтролер у захисному боксі та 2 радіобрелока на 2 кнопки, частота 433.92 МГц; код, що приймається: фіксований; один релейний вихід NO/NC/COM (реле: 10А 250VAC, 30VDC); імпульсний/тригерний режими; максимальний запис – 19 кнопок/каналів; напруга живлення 12 В; струм споживання до 10 мА; робоча температура -25 °C ~ +70 °C; габарити радіоконтролера в боксі 40 / 35 / 25 мм, габарити радіобрелока 60 / 30 / 10 мм
Одноканальний комплект радіокерування Trinix TRX-103RK складається з радіоконтролера-приймача в захисному боксі та двох брелоків-передавачів з двома кнопками. Робоча частота 433.92 МГц, дальність передачі сигналу до 35 м. Максимальний запис 19 кнопок/каналів – зверніть увагу, що не брелоків.
Застосування
Комплект призначений для дистанційного керування системами охоронної сигналізації (постановка/зняття з охорони), а також для контролю доступу: керування електрозамками, воротами або шлагбаумами.
Ключові властивості та можливості
- Працює на частоті 433.92 МГц.
- Дальність передачі сигналу: 35 м.
- Код, що приймається: фіксований.
- Режими роботи: імпульсний/тригерний.
- Один релейний вихід NO/NC/COM: 10А 250VAC / 30VDC.
- Напруга живлення 12 В, струм споживання до 10 мА.
- Габарити радіоконтролера в боксі: 40 / 35 / 25 мм.
- Габарити радіобрелока: 60 / 30 / 10 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Рабочая частота | 433 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 35 м |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Цвет | Черный |
| Контакти реле | NO/NC/COM |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість реле | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 40 / 35 / 25 мм |
| Розміри, мм | 40 / 35 / 25 |
| Ток потребления | 10 мА |
| Тип устройства | Комплект радіоконтролера |
Информация для заказа
- Цена: 720 ₴










