
ППК Лунь 25Е зі зчитувачем безконтактних карт EM-Marine (20-00038)
4 500 ₴
- В наличии
- Код: 20-00038
Прилад приймально-контрольний охоронно-пожежний Лунь 25Е м2 зі зчитувачем безконтактних карт EM-Marine - використовується як самостійний об'єктовий пристрій для об'єктів типу "тривожна кнопка" і "загальна охорона". Працює через бездротовий канал зв'язку GSM (GPRS або Voice) і WiFi (з подальшим виходом в Інтернет). Контролює роботу шлейфів охоронно-пожежної системи, керує роботою світло-звукових сповіщувачів і передає дані на ПЦС. Може використовуватися в комплекті з пристроями індикації і керування: «Лінд-7», «Лінд-11ТМ», «Лінд-ЕМ» і «Лінд-9М3 (купуються окремо). Є місце під АКБ 12 В / 2.3 А·год (купується окремо). Підтримує до 17 дротових зон (5 в наявності на платі, 12 зон можуть активуватися з допомогою адресного модуля «АМ-11»). За необхідності зони можуть бути поділені на 2 групи, кожна з яких може керуватися з допомогою 16 ключів і 7 мобільними номерами. Можливість роботи з 30 бездротовими зонами/брелоками за наявності додаткового радіоприймача.
Ключові властивості
- Інтегрований з зчитувачем EM-Marine.
- Зон: 5/10 (підтримка подвоєння шлейфу). Розширюється модулями АМ 11: +12 зон.
- Всі зони можна розподілити на 2 групи, для керування кожною з них передбачено до 16 ключів та до 7 номерів мобільних телефонів.
- 2 nano-SIM 3G/GSM, підтримка LAN, WiFi.
- Підтримка до 30 радіодатчиків Granat.
- Підтримка виносних модулів керування.
- Підтримка автономної роботи.
- Три брелока EM в комплекті.
- Акумулятор в комплект не входить, підтримується АКБ з параметрами 12 В / 2.3 А·год.
- Нанесення логотипу вашої компанії на лицьовій панелі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Лунь |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 570 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | AC 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Україна |
| Кількість зон / груп | 5 зон / 2 групи |
| Рабочая температура | +5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 190 / 140 / 43 мм |
| Розміри, мм | 190 / 140 / 43 |
| Ток потребления | 200 мА |
| Тип устройства | ППК |
- Цена: 4 500 ₴

