Модуль автододзовону для ППК, що не обладнані телефонним комунікатором; моніторинг: 2 номери ПЦН, 2 ідентифікатори; оповіщення: 6 номерів телефонів, 1 чи 2 текстові повідомлення, 1 чи 2 голосові повідомлення; відповідь на виклик – перевірка стану системи; напруга живлення 12 В; максимальний струм споживання 80 мА; розміри 145 / 90 / 38 мм; вага 203 г
Модуль автододзовону для ППК, що не обладнані телефонним комунікатором; моніторинг: 2 номери ПЦН, 2 ідентифікатори; оповіщення: 6 номерів телефонів, 1 чи 2 текстові повідомлення, 1 чи 2 голосові повідомлення; відповідь на виклик – перевірка стану системи; напруга живлення 12 В; максимальний струм споживання 80 мА; розміри 145 / 90 / 38 мм; вага 203 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Satel |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 203 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Польща |
| Материал корпуса | Пластик |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 145 / 90 / 38 мм |
| Розміри, мм | 145 / 90 / 38 |
| Ток потребления | 80 мА |
| Тип устройства | Модуль цифрового автододзвону |
Информация для заказа
- Цена: 2 300 ₴


