
Модуль розширення на 8 зон сигналізації з блоком живлення Satel CA-64 EPS (23-00404)
1 100 ₴
- В наличии
- Код: 23-00404
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модуль розширення на 8 зон сигналізації; сумісність з ПКП INTEGRA та VERSA; 8 дротових програмованих зон з підтримкою шлейфів NO, NC, EOL та 2EOL; оснащений імпульсним блоком живлення 12 В / 1.2 А для додаткового живлення елементів системи охоронної сигналізації; напруга живлення AC 18 В, рекомендований тип трансформатора TR40VA (40 ВА / 18 В AC); максимальне споживання 220 мА; розміри 140 / 68 мм; вага 131 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Satel |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 131 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення пристрою | AC 18 В |
| Країна виробник товару | Польща |
| Кількість зон / груп | 8 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 140 / 68 мм |
| Розміри, мм | 140 / 68 |
| Ток потребления | 220 мА |
| Тип устройства | Модуль розширення |
Информация для заказа
- Цена: 1 100 ₴

