
Сирена світлозвукова автономна зовнішня Satel SD-3001 120dB з місцем під акумулятор 12В/1.3А*год (23-00412)
1 700 ₴
- В наличии
- Код: 23-00412
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вулична автономна світлозвукова сирена; акустична потужність 120 дБ, 4 тональності звукового сигналу; напруга живлення DC 12 В; струм споживання 1700 мА; місце під герметичну свинцево-кислотну АКБ 12В/1.3А·год – АКБ купується окремо; зовнішнє встановлення; тампер від зриву та відкриття корпусу; корпус з полікарбонату, внутрішній кожух з оцинкованого листа; робоча температура -35°C~+55°C; розміри 300 / 195 / 97 мм; вага 1210 г
Вулична автономна світлозвукова сирена; акустична потужність 120 дБ, 4 тональності звукового сигналу; напруга живлення DC 12 В; струм споживання 1700 мА; місце під герметичну свинцево-кислотну АКБ 12В/1.3А·год – АКБ купується окремо; зовнішнє встановлення; тампер від зриву та відкриття корпусу; корпус з полікарбонату, внутрішній кожух з оцинкованого листа; робоча температура -35°C~+55°C; розміри 300 / 195 / 97 мм; вага 1210 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Satel |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1210 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Цвет | Белый/красный |
| Країна виробник товару | Польща |
| Максимальна гучність | 120 дБ |
| Материал корпуса | Полікарбонат (PC) |
| Рабочая температура | -35 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 300 / 195 / 97 мм |
| Розміри, мм | 300 / 195 / 97 |
| Ток потребления | 1700 мА |
| Тип устройства | Сирена |
Информация для заказа
- Цена: 1 700 ₴

