Пасивний ІЧ-датчик руху, внутрішній; імунітет до тварин вагою до 15 кг; максимальна відстань виявлення 20 м, кут виявлення 92°; здвоєний піроелемент; регулювання чутливості; цифрова компенсація температур; функція пам’яті тривог; вихідний тривожний NC-контакт 40 мА/16 В DC; вбудовані кінцеві резистори; швидкість детекції 0.3-3 м/с; час тривоги 2 с; час запуску 30 с; світлодіодна індикація; живлення 12 В; максимальний струм споживання 14 мА; тампер; робоча температура -30°C~+55°C; розміри 63 / 96 / 49 мм; вага 76 г; рекомендована висота встановлення 2.4 м
Пасивний ІЧ-датчик руху, внутрішній; імунітет до тварин вагою до 15 кг; максимальна відстань виявлення 20 м, кут виявлення 92°; здвоєний піроелемент; регулювання чутливості; цифрова компенсація температур; функція пам’яті тривог; вихідний тривожний NC-контакт 40 мА/16 В DC; вбудовані кінцеві резистори; швидкість детекції 0.3-3 м/с; час тривоги 2 с; час запуску 30 с; світлодіодна індикація; живлення 12 В; максимальний струм споживання 14 мА; тампер; робоча температура -30°C~+55°C; розміри 63 / 96 / 49 мм; вага 76 г; рекомендована висота встановлення 2.4 м.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Satel |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 76 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність виявлення | 20 м |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Польща |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Рабочая температура | -30° C ~ +55° C |
| Розміри | 63 / 96 / 49 мм |
| Розміри, мм | 63 / 96 / 49 |
| Ток потребления | 14 мА |
| Тип контакту | Нормально-замкнений |
| Тип устройства | Датчик руху |
Информация для заказа
- Цена: 500 ₴


