
Сирена світлозвукова автономна зовнішня Jablotron OS-365 110dB з акумулятором NiCd 4.8В/1800мА*год (23-00503)
2 160 ₴
- В наличии
- Код: 23-00503
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вулична автономна світлозвукова сирена; акустична потужність 110 дБ; напруга живлення DC 12 В; струм споживання 50 мА; акумулятор NiCd 4.8В/1800мА·год; зовнішнє встановлення; тампер від зриву та відкриття корпусу; пластиковий корпус; робоча температура -25°C~+60°C; розміри 230 / 158 / 75 мм; вага 1065 г
Вулична автономна світлозвукова сирена; акустична потужність 110 дБ; напруга живлення DC 12 В; струм споживання 50 мА; акумулятор NiCd 4.8В/1800мА·год; зовнішнє встановлення; тампер від зриву та відкриття корпусу; пластиковий корпус; робоча температура -25°C~+60°C; розміри 230 / 158 / 75 мм; вага 1065 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Jablotron |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1065 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | DC 12 В, Акумулятор NiCd 4.8В/1800мА*год |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея, DC 12 В |
| Цвет | Белый/красный |
| Країна виробник товару | Чехія |
| Максимальна гучність | 110 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 230 / 158 / 75 мм |
| Розміри, мм | 230 / 158 / 75 |
| Ток потребления | 50 мА |
| Тип устройства | Сирена |
Информация для заказа
- Цена: 2 160 ₴

