
Бездротовий датчик відчинення магнітоконтактний Jablotron JA-82M (23-00505)
100 ₴
- В наличии
- Код: 23-00505
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бездротовий датчик відчинення вікон/дверей; дальність радіозв’язку до 200 м на відкритому просторі; робоча частота 868 МГц; живлення 2 літієві батареї CR2354, до 3 років роботи; світлодіодна індикація; робоча температура від -10°C до +40°C; розміри 192 / 25 / 9 мм, вага 30 г Бездротовий датчик відчинення вікон/дверей; дальність радіозв’язку до 200 м на відкритому просторі; робоча частота 868 МГц; живлення 2 літієві батареї CR2354, до 3 років роботи; світлодіодна індикація; робоча температура від -10°C до +40°C; розміри 192 / 25 / 9 мм, вага 30 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Jablotron |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 30 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | Батарея типу CR2354 – 2 шт, 3 В |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Чехія |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 868 МГц |
| Розміри | 192 / 25 / 9 мм |
| Розміри, мм | 192 / 25 / 9 |
| Тип устройства | Датчик відчинення |
Информация для заказа
- Цена: 100 ₴

