Клавіатура дротова для керування охоронною сигналізацією серії Jablotron JA-6x; підключення до централі за допомогою 4-жильного кабелю максимальної довжини 100 м; тампер; живлення 12 В; струм споживання 25 мА; клас захисту IP40; розміри 114 / 134 / 31 мм
Клавіатура дротова для керування охоронною сигналізацією серії Jablotron JA-6x; підключення до централі за допомогою 4-жильного кабелю максимальної довжини 100 м; тампер; живлення 12 В; струм споживання 25 мА; клас захисту IP40; розміри 114 / 134 / 31 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jablotron |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 10-14 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Країна виробник товару | Чехія |
| Материал корпуса | Пластик |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 114 / 134 / 31 мм |
| Розміри, мм | 114 / 134 / 31 |
| Ток потребления | 25 мА |
| Тип устройства | Клавіатура |
Информация для заказа
- Цена: 1 620 ₴


