
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 12В 100А*год Trinix LFP 12V100Ah LiFePO4 (44-00001)
11 965 ₴
- В наявності
- Код: 44-00001
Акумуляторна батарея Trinix LFP 12V100Ah LiFePO4 ємністю 100 А·год, з вихідною напругою 12 В, тип – літій-залізо-фосфатна (LiFePO4), кількість циклів: > 4000.
Застосування
Літій-ферум-фосфатні акумуляторні батареї – різновид літієвих акумуляторних батарей, які останнім часом все активніше впроваджуються в промисловість і побут, а також активно використовуються в автономних системах електропостачання, коли є необхідність проектування сучасних вітрогенераторів, сонячних батарей. Крім того, підходять для джерел безперебійного живлення 220В, що працюють із зовнішніми акумуляторами.
Переваги літій-залізо-фосфатних акумуляторних батарей
За всіма параметрами LiFePO4 АКБ 12В набагато перевершують своїх попередників – свинцево-кислотні, гелеві та літій-іонні батареї:
- набагато більша кількість циклів заряду-розряду (мінімум 4000);
- вбудована BMS-плата автоматично контролює рівномірне заряджання всіх елементів, а також забезпечує захист від надлишкового заряду/розряду акумуляторів, що суттєво продовжує термін її життя;
- швидка зарядка – до 2х годин до 100% ємності;
- стабільна вихідна напруга – весь час розрядки батарея стабільно тримає номінальну напругу;
- здатні утримувати власну напругу навіть за умов досить великих навантажень – їх ККД варіюється в межах від 95 до 98%;
- без наслідків можуть тривалий час перебувати у розрядженому стані;
- мала вага – приблизно в 2 рази легше за свинцеві;
- широкий діапазон робочих температур -15 °C до +60 °C дозволяє експлуатувати акумуляторні батареї в екстремальних умовах.
Ключові властивості Trinix LFP 12V100Ah LiFePO4
- Тип акумуляторної батареї: LiFePO4 – літій-залізо-фосфатна.
- Вихідна напруга: 12 В.
- Ємність: 100 А·год.
- Кількість циклів: > 4000.
- Максимальний струм заряду: 25 А; максимальний струм розряду: 50 А.
- Розміри: 330 / 173 / 217 мм.
- Вага: 11.84 кг.
- Середній термін роботи за температури +25 градусів становить 12 років.
Використовувати лише у приладах, що підтримують даний LiFePO4 тип акумуляторних батарей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 100 |
| Інтерфейси | DC |
| Акумуляторна батарея | Зовнішня |
| Вага | 11.84 |
| Вихідна напруга | 12.8 |
| Внутрішній опір | 7 мОм (заряджений при 25 °С) |
| Габарити | 330 х 173 х 217 |
| Габарити (Д x Ш x В) | 330 х 173 х 217 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові функції | Вбудована BMS, швидка зарядка, високий ККД |
| Застосування | Інвертори, Джерела безперебійного живлення, Для дачі, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Захист | Захист від перезарядки |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | — |
| Кількість IEC розеток | — |
| Кількість мультистандартних розеток | — |
| Кількість фаз | — |
| Кількість циклів | > 4000 |
| Максимальна енергоємність | 1280 Вт·год |
| Максимальний ККД | 95-98 |
| Максимальний струм заряду | 25 А |
| Максимальний струм розряду | 50 А |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне |
| Напруга акумулятора | 12.8 |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Номінальна потужність | 640 |
| Особливості | Під'єднання додаткових батарей |
| Потужність | 640 |
| Призначення | Для будинку |
| Робоча температура | Розряд: -15 °C ~ +60 °C; заряд: 0 °C ~ +60 °C; зберігання: -15 °C ~ +50 |
| Розміри | 330 / 173 / 217 мм |
| Розміри, мм | 330 / 173 / 217 |
| Ток заряда | 25 |
| Струм саморозряду | 3% в місяць (при 25 °С) |
| Термін роботи | 12 років (при 25 °С) |
| Тип архітектури | — |
| Тип використовуваної батареї | LiFePO4 |
| Тип клем | T14 |
| Тип монтажа | — |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |
| Форма вихідної напруги | — |
| Час заряду батарей | до 2 годин |
- Ціна: 11 965 ₴




