
IP-відеокамера з WiFi 2Mp Light Vision VLC-2192WI f=3.6mm (75-00010)
1 384 ₴
- В наявності
- Код: 75-00010
IP-відеокамера Light Vision VLC-2192WI з WiFi і підтримкою віддаленого моніторингу із застосунку CareCamPro для iOS/Android, з роздільною здатністю 2 Мп і фокусною відстанню 3.6 мм, відеокодек H.264. ІЧ-підсвічування до 20 м. Живлення DC 12 В, блок живлення у комплекті. Запис на карту пам'яті до 64 Гб (купується окремо). Підтримка протоколів TCP/IP, RTSP, ONVIF. Можливість підключення через WEB-інтерфейс. Металевий корпус із класом захисту IP66, для вуличного встановлення.
Застосування
Завдяки класу захисту IP66 IP-відеокамеру Light Vision VLC-2192WI можна встановлювати для охорони об'єктів всередині і зовні будівель. Робоча температура становить від -20°C до +55°C.
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність камери – 2 Мп, максимальна роздільна здатність 1920*1080 пікселів, відеостиснення H.264.
- Камера оснащена фіксованим об'єктивом 3.6 мм.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 20 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Вбудований WiFi 2.4 ГГц. Підтримка застосунку CareCamPro для iOS/Android для простого віддаленого моніторингу зі смартфонів.
- Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 64 Гб, яку слід придбати окремо.
- Підтримка протоколу обміну даних TCP/IP, RTSP.
- Завдяки підтримці протоколу ONVIF відеокамера сумісна з мережевими відеореєстраторами інших виробників.
- Можливість підключення через WEB-інтерфейс (логін: admin, пароль: admin123456).
- Живлення камери DC 12 В/0.3 А, блок живлення у комплекті DC12В/2A.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 550 г |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси | Wi-Fi, Micro SD |
| Інфрачервона підсвітка | до 20 |
| Бездротовий стандарт | 2.4 ГГц, Wi-Fi |
| Вага в упаковці | 550 г |
| Тип | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | Мікрофон, Динамік, Підтримка ONVIF, Wi-Fi, Запис на MicroSD |
| Діапазон робочих температур | -20 °C ~ +55 °C |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 64 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Клас захисту | IP66 |
| Комплектація | Блок живлення DC12В/2A |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 64 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | CMOS |
| Мікрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Особливості | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CareCamPro |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Робоча напруга | 12 В |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Роздільна здатність відео | 1920x1080 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 |
| Розмір матриці | — |
| Розміри | 195 х 65 х 65 мм |
| Розміри, мм | 195 / 65 / 65 |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| ТЕГИ | ip wifi камера з віддаленим доступом, Wi-Fi камери, з картою пам'яті, з мікрофоном, ИК камери |
| Тип | Бездротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Формат відео | H.264 |
| Частота бездротових датчиків | 2400 |
- Ціна: 1 384 ₴



