
IP-відеокамера 2Mp TVT TD-9423A3-LR f=7-22mm з розпізнаванням номерів (77-00034)
22 014 ₴
- В наявності
- Код: 77-00034
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
2Мп IP відеокамера; Матриця: 1/2.8" CMOS; Відеокомпресія: H.265/H.264/MJPEG; Моторизований об'єктив: f= 7-22мм; Чутливість: 0.005 Лк (колір) / 0 Люкс (ІЧ вкл); Запис: 1920 x 1080, 704 х 576 - 25 к/с Функції: WDR 120dB, 3D-DNR, BLC, HLC, ВІДЕО АНАЛІТИКА (Визначення автомобільного номера), Аудіо входи: 1x вхід; Мікро SD до 128Гб, ІЧ підсвічування до 70 метрів, Ступінь захисту: IP67, живлення: DC DC12V/PoE (802.3af) Габаритні розміри: 279.5 / 100.3 / 88.9 мм IP-відеокамера TD-9423A3-LR на 2 Мр від TVT Digital є сучасним технологічним приладом відеоспостереження та відноситься до класу проектних камер, використовується не просто для запису відео, але й для виконання конкретних завдань. Зокрема ця модель заточена під зчитування та розпізнавання номерів та оснащена відповідним набором функцій відеоаналітики. Сценарії використання цього пристрою можуть бути такі: в'їзд/виїзд на закриту територію, дорожнє спостереження, паркування/стоянки, мийки, розслідування дорожньо-транспортних пригод.
Відеокамера виконана у форм-факторі bullet. Міцний металевий корпус робить її антивандальною, а ступінь захисту IP67 дозволяє використання моделі у вуличних умовах. Сучасне потужне ІЧ-підсвічування допомагає зробити зображення чітким у темний час доби на відстані до 70 метрів. Камера оснащена моторизованим об'єктивом f=7-22 мм. Завдяки йому оператор може в режимі віддаленого доступу змінювати кут огляду камери, наближати або віддаляти необхідні об'єкти в кадрі.
З інших переваг слід зазначити наступні: сучасний формат стиснення відео Н.265, один аудіовхід та один аудіовихід, запис на карту пам'яті microSD до 128 Гб, передача даних та живлення за технологією РоЕ, зручний монтаж регулювання по трьох площинах.
Кронштейни та монтажні коробки слід підбирати згідно технічного паспорта.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Користувальницькі характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart-функції | Виявлення фальсифікації відео, Зміна сцени, Розпізнавання автомобільних номерів |
| Інтерфейси | Ethernet |
| Інфрачервона підсвітка | до 70 |
| Аудіовходи | Да |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 1 кг |
| Тип | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | 1/2.8" CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 70 м |
| Додаткові характеристики | WDR 120dB, 3D-DNR, BLC, HLC, Відео аналітика (Визначення автомобільного номера) |
| Діапазон робочих температур | -30° C - +60° C |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Клас захисту | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість користувачів онлайн | 10 |
| Кількість потоків | 3 |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 128 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Модель корпусу | CR34 |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | 7-22 мм |
| Особливості | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC, LAN |
| Підтримка браузерів | Internet Explorer |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча вологість | 95% |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE |
| Робоча температура | -30° C - +60° C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Роздільна здатність відео | 1920x1080, 704x576 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 |
| Розмір матриці | 1/2.8″ |
| Розміри | 279.5 х 100.3 х 88.9 мм |
| Розміри, мм | 279.5 / 100.3 / 88.9 |
| Світлочутливість | 0.026 Люкс |
| Серія | A3 |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | Android 4.4 і вище, iOS 8 і вище |
| Сумісність | DMSS, Hik-Connect |
| ТЕГИ | poe камера, з картою пам'яті, ИК камери, камера відеоспостереження з датчиком руху |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 7-22 мм |
| Формат відео | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Частота запису | 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 014 ₴



