
Блок акумуляторних батарей для UPS KRF-TB192V Kraft (42-00023)
18 450 ₴
- В наявності
- Код: 42-00023
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зовнішній батарейний блок для ДБЖ KRF-RM/6000VA/6KW/Ex, KRF-RM/10VA/10KW/Ex, KRF-T6000VA/6KW(LCD)Ex, KRF-T10KVA/10KW(LCD)Ex, вбудована акумуляторна батарея: 16 шт x 12 В / 7 Аг (192 В)
Батарейний блок для джерела безперебійного живлення (UPS), з вбудованими акумуляторними батареями 16 шт x 12 В / 7 Аг (192 В).
Застосування
Батарейний блок підключається до сумісних ДБЖ, для забезпечення резервного живлення у разі вимкнення живлення від електромережі.
Ключові властистовості і можливості
- Сумісний з моделями ДБЖ: KRF-RM/6000VA/6KW/Ex, KRF-RM/10VA/10KW/Ex, KRF-T6000VA/6KW(LCD)Ex, KRF-T10KVA/10KW(LCD)Ex.
- Має 16 вбудованих акумуляторних батарей 12 В / 7 Аг (192 В), тип батарей – герметичні свинцево-кислотні AGM.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | AGM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 7 Ah (16 шт.) |
| Акумулятор | Вбудований |
| Бездротовий стандарт | — |
| Тип | Блоки живлення |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | 16 x 12 В / 7 Аг (192 В); тип акумулятора AGM; Класичний Tower; Гарантія 12 міс. |
| Живлення | Від акумулятора |
| Керування | — |
| Колір | Чорний |
| Напруга акумуляторної батареї | 192 В |
| Особливості | 16 вбудованих акумуляторів 12 В / 7 Аг (AGM) |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип виконання | Класичний Tower |
| Тип установки | Зовнішній |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |
| Тип під'єднання | Дротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 450 ₴




