
Джерело безперебійного живлення Kraft KRF-RM/1000VA/1KW/Ex Pro Online UPS під зовнішній акумулятор (42-00010)
15 795 ₴
- Немає в наявності
- Код: 42-00010
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Онлайн ДБЖ (подвійного перетворення) з LCD-дисплеєм; потужність 1000 ВА/1000 Вт; вхідна напруга 110-300 В; вихідна напруга 208/220/230/240 В, правильна синусоїда; акумуляторна батарея зовнішня, напруга 36 В; регульований струм заряду 1-12 А; SNMP-слот; монтаж у стійку 19"; 450 / 430 / 90 мм; 8.2 кг. Підходить для котлів
Джерело безперебійного живлення KRF-RM/1000VA/1KW/Ex Pro Online UPS, онлайн (подвійного перетворення), потужністю 1000 ВА / 1000 Вт, з правильною синусоїдою, зовнішні акумуляторні батареї 36 В DC, регульований струм заряду 1-12 А, LCD-дисплей. Монтується у стійку. Підходить для котлів.
Застосування
Онлайн джерела безперебійного живлення з подвійним перетворенням трансформують змінну напругу мережі на постійну і використовуються для організації безперебійного живлення систем безпеки, комп'ютерного та серверного обладнання, офісної техніки тощо.
Ключові властивості і можливості
- Високочастотне однофазне онлайн ДБЖ з подвійним перетворенням сигналу з правильною синусоїдою.
- Вихідна потужність онлайн ДБЖ складає 1000 ВА / 1000 Вт, коефіцієнт потужності дорівнює 1.
- Підключення зовнішніх акумуляторних батарей 36 В DC.
- LCD-дисплей для відображення стану роботи і батарей.
- Мікропроцесорне керування підвищує надійність.
- Струм заряду налаштовується від 1 до 12 Ампер.
- Можливість налаштовувати напругу батареї.
- EPO – функція аварійного вимикання живлення.
- Корекція вхідного коефіцієнта потужності.
- Доступний режим конвертера.
- Сумісність з генератором.
- Наявні комунікаційні інтерфейси: SNMP-слот; RS232, USB.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | LCD-дисплей |
| Інтерфейси | Слот SNMP |
| Акумулятор | Зовнішній |
| Акумуляторна батарея | Зовнішня |
| Бренд | Kraft |
| Вага | 8,2 кг |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна напруга, В | 208/220/230/240 В |
| Вхідна напруга | AC 110-300 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Котлі |
| Колір | Чорний |
| Кількість розеток | 2 Schuko |
| Напруга акумуляторної батареї | 36 В |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Особливості | З дисплеєм, З подвійним перетворенням, Зі звуковою сигналізацією |
| Параметри виведення | EURO |
| Потужність | 1000 ВА |
| Призначення | Для котла, Для будинку, Для серверів, Для роутера, Для відеоспостереження, Для аудіо і відеотехніки |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 450 / 430 / 90 мм |
| Розміри, мм | 450 / 430 / 90 |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 1-12 А |
| Тип акумулятора | AGM, GEL |
| Тип архітектури | Безперервної дії (on-line) |
| Тип виконання | Монтаж в стійку Rackmount |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип монтажа | У стійку (rack mount) |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 795 ₴





