Лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення з LCD-дисплеєм; потужність 1500 ВА/900 Вт; вхідна напруга 145-290 В АС, 50/60 Гц; вихідна напруга 200-255 В АС, апроксимована синусоїда; 2 вбудовані акумуляторні батареї свинцево-кислотні 9 Аг, час перепідключення 2-6 мс; 3 розетки; 350 / 120 / 188 мм; 10.5 кг
Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) KRF-1500VA/900W(LCD) UPS, лінійно-інтерактивне, з 2 вбудованими свинцево-кислотними акумуляторними батареями 9 Аг, потужністю 1500 ВА / 900 Вт, з апроксимованою синусоїдою, з LCD-дисплеєм, 3 розетки.
Застосування
Лінійно-інтерактивні джерела безперебійного живлення стабілізують вхідну напругу і забезпечують безперебійне живлення підключеного обладнання у разі збою електроживлення від мережі. Використовуються у разі частих стрибків напруги або вимкнень електроживлення.
Ключові властивості і можливості
- Лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення з апроксимованою синусоїдою.
- Вихідна потужність складає 1500 ВА / 900 Вт.
- Широкий діапазон вхідної напруги 145-290 В AC, номінальна вихідна напруга 200-255 В AC.
- Дві вбудовані акумуляторні батареї свинцево-кислотного типу ємністю 9 Аг.
- Захист від перевантаження, короткого замикання, повного розряду батарей.
- Швидкий час перемикання на акумуляторну батарею – 2-6 мс.
- Три розетки (Schuko / тип F).
- LCD-дисплей для відображення стану роботи і батарей.
- Автоматичний перезапуск у разі відновлення електроживлення.
- Функція «холодний старт» – безперебійний блок живлення запускається навіть за відсутності напруги в мережі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | AGM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 4 |
| Ємність акумулятора | 9 Ah (2 шт.) |
| Індикація | LCD-дисплей |
| Акумулятор | Вбудований |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Бренд | Kraft |
| Вага | 10.5 кг |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна напруга, В | 200-255 В |
| Вхідна напруга | AC 145-290 В, 50/60 Гц |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | ПК |
| Колір | Чорний |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 3 |
| Кількість розеток | 3 Schuko |
| Номінальна потужність | 900 Вт |
| Особливості | З дисплеєм, Холодний старт, Зі стабілізатором напруги, Зі звуковою сигналізацією |
| Параметри виведення | EURO |
| Потужність | 1500 ВА |
| Призначення | Для будинку, Для серверів, Для роутера, Для відеоспостереження, Для аудіо і відеотехніки |
| Робоча температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 350 / 120 / 188 мм |
| Розміри, мм | 350 / 120 / 188 |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип виконання | Класичний Tower |
| Тип вихідного сигналу | Апроксимована синусоїда |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 715 ₴






