
Джерело безперебійного живлення Kraft KRF-B500VA/300W(LED)12V UPS під зовнішній акумулятор (42-00044)
3 240 ₴
- Немає в наявності
- Код: 42-00044
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лінійно-інтерактивне ДБЖ з LED-індикацією; потужність 500 ВА/300 Вт; вхідна напруга 145-275 В АС; вихідна напруга 220 В АС±10%, модифікована (апроксимована) синусоїда; акумуляторна батарея зовнішня, напруга 12 В; максимальний струм зарядку 5 А; 2 розетки; 330 / 100 / 150 мм; 4.3 кг
Джерело безперебійного живлення KRF-B500VA/300W(LED)12V UPS, лінійно-інтерактивне, під зовнішню акумуляторну батарею 12 В DC, потужністю 500 ВА / 300 Вт, з модифікованою синусоїдою, зі світлодіодною індикацією роботи, 2 розетки.
Застосування
Лінійно-інтерактивні джерела безперебійного живлення стабілізують вхідну напругу і забезпечують безперебійне живлення підключеного обладнання у разі збою електроживлення від мережі. Використовуються у разі частих стрибків напруги або вимкнень електроживлення.
Ключові властивості і можливості
- Лінійно-інтерактивне ДБЖ з модифікованою синусоїдою.
- Вихідна потужність складає 500 ВА / 300 Вт.
- Широкий діапазон вхідної напруги 145-275 В AC.
- Підключення зовнішньої акумуляторної батареї 12 В.
- Захист від перевантаження, короткого замикання, повного розряду батарей.
- Інтелектуальне керування процесором.
- Швидкий час перемикання на акумуляторну батарею – 6 мс.
- Світлодіодна індикація стану роботи і батареї.
- Автоматичний перезапуск у разі відновлення електроживлення.
- Функція «холодний старт» – безперебійний блок живлення запускається навіть за відсутності напруги в мережі.
- Заряджання акумуляторів в автономному режимі, якщо ДБЖ вимкнене.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 9 |
| Індикація | LED-підсвічування |
| Акумулятор | Зовнішній |
| Акумуляторна батарея | Зовнішня |
| Вага | 4.3 кг |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна напруга, В | AC 220 В |
| Вхідна напруга | AC 145-275 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | ПК |
| Колір | Чорний |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 2 |
| Кількість розеток | 2 універсальні |
| Напруга акумуляторної батареї | 12 В |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Особливості | Холодний старт, Зі стабілізатором напруги, Зі звуковою сигналізацією |
| Параметри виведення | EURO |
| Потужність | 500 ВА |
| Призначення | Для будинку, Для серверів, Для роутера, Для відеоспостереження, Для аудіо і відеотехніки |
| Робоча температура | 0° C ~ +40° C |
| Розміри | 330 / 100 / 150 мм |
| Розміри, мм | 330 / 100 / 150 |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 5 А |
| Тип акумулятора | GEL, AGM |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип виконання | Класичний Tower |
| Тип вихідного сигналу | Апроксимована синусоїда |
| Тип захисту | Від перевантаження, короткого замикання, повного розряду батарей |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 240 ₴






