
Джерело безперебійного живлення Kraft KRF-B2000VA/1200W(LCD)24V UPS під зовнішній акумулятор (42-00046)
9 180 ₴
- Немає в наявності
- Код: 42-00046
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лінійно-інтерактивне ДБЖ з LCD-дисплеєм; потужність 2000 ВА/1200 Вт; вхідна напруга 145-275 В АС; вихідна напруга 220 В АС±10%, модифікована (апроксимована) синусоїда; акумуляторна батарея зовнішня, напруга 24 В; максимальний струм заряду 5 А; 2 розетки; 395 / 145 / 210 мм; 8.3 кг
Джерело безперебійного живлення KRF-B2000VA/1200W(LCD)24V UPS, лінійно-інтерактивне, під зовнішню акумуляторну батарею 24 В DC, потужністю 2000 ВА / 1200 Вт, з модифікованою синусоїдою, з РК-дисплеєм, 2 розетки.
Застосування
Лінійно-інтерактивні джерела безперебійного живлення стабілізують вхідну напругу і забезпечують безперебійне живлення підключеного обладнання у разі збою електроживлення від мережі. Використовуються у разі частих стрибків напруги або вимкнень електроживлення.
Ключові властивості і можливості
- Лінійно-інтерактивне ДБЖ з модифікованою синусоїдою.
- Вихідна потужність складає 2000 ВА / 1200 Вт.
- Широкий діапазон вхідної напруги 145-275 В AC.
- Підключення зовнішньої акумуляторної батареї 24 В.
- Захист від перевантаження, короткого замикання, повного розряду батарей.
- Інтелектуальне керування процесором.
- Швидкий час перемикання на акумуляторну батарею – 6 мс.
- РК-дисплей для відображення стану роботи і батареї.
- Автоматичний перезапуск у разі відновлення електроживлення.
- Функція «холодний старт» – безперебійний блок живлення запускається навіть за відсутності напруги в мережі.
- Заряджання акумуляторів в автономному режимі, якщо ДБЖ вимкнене.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | LCD-дисплей |
| Акумулятор | Зовнішній |
| Акумуляторна батарея | Зовнішня |
| Бренд | Kraft |
| Вага | 8.3 кг |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна напруга, В | AC 145-275 В |
| Вхідна напруга | AC 145-275 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | ПК |
| Колір | Чорний |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 2 |
| Кількість розеток | 2 універсальні |
| Напруга акумуляторної батареї | 24 В |
| Номінальна потужність | 1200 Вт |
| Особливості | З дисплеєм, Холодний старт, Зі стабілізатором напруги, Зі звуковою сигналізацією |
| Параметри виведення | EURO |
| Потужність | 2000 ВА |
| Призначення | Для будинку, Для серверів, Для роутера, Для відеоспостереження, Для аудіо і відеотехніки |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 395 / 145 / 210 мм |
| Розміри, мм | 395 / 145 / 210 |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 5 А |
| Тип акумулятора | AGM, GEL |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип виконання | Класичний Tower |
| Тип вихідного сигналу | Апроксимована синусоїда |
| Тип захисту | Від перевантаження, короткого замикання, повного розряду батарей |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 180 ₴





