
Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1205/8CH (41-00031)
1 760 ₴
- В наявності
- Код: 41-00031
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок безперебійного живлення імпульсний з 8 каналами навантаження, LED-індикацією; номінальна вихідна напруга 12 В; вихідний струм номінальний 5 A, максимальний 6 А; вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц; місце під акумуляторну батарею 7 Аг; струм заряду акумуляторної батареї 1.2 А; металевий бокс; 195 / 265 / 75 мм; замок+2 ключа
Блок безперебійного живлення імпульсний Kraft PSU-1205/8CH з 8 каналами навантаження, з LED-індикацією, у металевому боксі з місцем під акумуляторну батарею 18 Аг, номінальні вихідна напруга/струм 12 В/5 А, вхідна напруга 190-265 В.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики та інші пристрої, які мають вхідну напругу 12 В.
Ключові властивості
- Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм номінальний 5 А, максимальний 6 А.
- Місце під акумуляторну батарею 7 Аг.
- Струм заряду акумуляторної батареї 1.2 А.
- Кількість каналів навантаження 8.
- LED-індикація.
- Захист від: короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ, глибокого розряду АКБ, тепловий захист.
- Металевий бокс з розмірами 195 / 265 / 75 мм.
- Замок+2 ключа.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 7 Ah |
| Ємність, А*год | 7 |
| Вихідна напруга, В | 12 В |
| Вихідний струм | 5 А |
| Вхідна напруга | AC 190-265 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість каналів навантаження | 8 |
| Призначення | Для відеоспостереження |
| Робоча температура | 0 ° C ~ + 45 ° C |
| Розміри | 195 / 265 / 75 мм |
| Розміри, мм | 195 / 265 / 75 |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 1.2 А |
| Струм заряду, А | 0.85 А |
| Тип ДБЖ | Імпульсний |
| Тип виконання | Металевий бокс із замком |
| Тип захисту | Від глибокого розряду АКБ, короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ |
| Тип монтажа | Настінні |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 760 ₴







