Блок безперебійного живлення імпульсний з LED-індикацією; номінальна вихідна напруга 24 В; вихідний струм номінальний 6 A, максимальний 7 А; вхідна напруга 155-265 В, 50-60 Гц; місце під 2 акумуляторні батареї 18 Аг; струм заряду акумуляторної батареї 1.85 А; можливість підключення крос колодки; металевий бокс; 370 / 320 / 110 мм
Блок безперебійного живлення імпульсний Trinix PSU-6А/24В BOX з LED-індикацією, у металевому боксі з місцем під 2 акумуляторні батареї 18 Аг, номінальні вихідна напруга/струм 24 В/6 А, вхідна напруга 155-265 В.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики та інші пристрої, які мають вхідну напругу 24 В.
Ключові властивості
- Вхідна напруга 155-265, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 24 В, вихідний струм номінальний 6 А, максимальний 7 А.
- Місце під 2 акумуляторні батареї 18 Аг.
- Аварійне живлення з 1 АКБ 24 В або 2 АКБ 12 В
- Струм заряду акумуляторної батареї 1.85 А.
- Можливість підключення крос колодки.
- LED-індикація.
- Захист від: короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ, глибокого розряду АКБ, тепловий захист.
- Металевий бокс з розмірами 370 / 320 / 110 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 24 Ah |
| Ємність, А*год | 24 |
| Бренд | Trinix |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідна напруга, В | 24 В |
| Вихідний струм | 6 А |
| Вхідна напруга | AC 155-265 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Білий |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Призначення | Для відеоспостереження |
| Розміри | 310 / 285 / 100 мм |
| Розміри, мм | 310 / 285 / 100 |
| Струм заряду, А | 6 А |
| Тип ДБЖ | Імпульсний |
| Тип захисту | Від глибокого розряду АКБ, короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ |
| Тип монтажа | Настінні |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 642 ₴



