Блок безперебійного живлення імпульсний з LED-індикацією; номінальна вихідна напруга 12 В; вихідний струм номінальний 6 A, максимальний 7 А; вхідна напруга 155-265 В, 50-60 Гц; місце під акумуляторну батарею 18Аг; струм заряду акумуляторної батареї 1.2А; металевий бокс; 205 / 285 / 80 мм
Блок безперебійного живлення імпульсний Trinix PSU-6,0А з LED-індикацією, у металевому боксі з місцем під акумуляторну батарею 7 Аг, номінальні вихідна напруга/струм 12 В/6 А, вхідна напруга 155-265 В.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики та інші пристрої, які мають вхідну напругу 12 В.
Ключові властивості
- Вхідна напруга 155-265, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм номінальний 6 А, максимальний 7 А.
- Місце під акумуляторну батарею 18 Аг.
- Струм заряду акумуляторної батареї 0.85 А.
- LED-індикація.
- Захист від: короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ, глибокого розряду АКБ, тепловий захист.
- Металевий бокс з розмірами 205 / 285/ 80 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 18 Ah |
| Ємність, А*год | 18 |
| Бренд | Trinix |
| Вихідна напруга | Дванадцять |
| Вихідна напруга, В | 12 В |
| Вихідний струм | 6 А |
| Вхідна напруга | AC 155-265 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Сірий |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Призначення | Для відеоспостереження |
| Розміри | 205 / 285 / 80 мм |
| Розміри, мм | 205 / 285 / 80 |
| Струм заряду, А | 0.85 А |
| Тип ДБЖ | Імпульсний |
| Тип захисту | Від глибокого розряду АКБ, короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ |
| Тип монтажа | Настінні |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 214 ₴




