Кабель TriniX UTP CAT5E CU 0.51 LSZH внутрішній з бухтою 305 м, не підтримує / не розповсюджує горіння – 4-парний неекранований кабель категорії 5е, призначений для застосування в локальних мережах, передачі даних. Використовується для внутрішнього монтажу.
Максимальна частота сигналу становить 100 МГц. Використовується для створення мереж 100/1000 Мбіт/с. Швидкість передачі, якщо залучені дві пари жил – 100 Мбіт/с, якщо задіяні всі чотири пари – 1000 Мбіт/с.
Параметри кабелю відповідають вимогам стандартів: ISO, IEC 11801, ANSI, TIA, EIA-568-B.2, EN50173, YD/T1019.
Конструкція
Кабель складається з 4-х пар провідників, звитих між собою. Провідники – мідь. Ізоляція провідників – поліетилен. Зовнішня оболонка кабелю виконана із безгалогенного компаунду (LSZH). Колір оболонки жовтогарячий.
Для кабелів застосована стандартна ідентифікація за кольором провідників:
- біло-синя / синя;
- біло-жовтогаряча / жовтогаряча;
- біло-зелена / зелена;
- біло-коричнева / коричнева.
Матеріал:
- провідник: мідь;
- ізоляція: поліетилен;
- оболонка: безгалогенний компаунд (LSZH) жовтогарячого кольору.
Умови експлуатації
Кабель призначений для стаціонарного прокладання усередині будівель, станцій, споруд, апаратури.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 8 |
| Кількість пар | 4 |
| Тип витої пари | UTP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.8 кг |
| Вид кабелю | — |
| Властивості | — |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 305 |
| Додаткові характеристики | не підтримує/не розповсюджує горіння |
| Діаметр жили | 0.51 мм |
| Зовнішня оболонка | LSZH (безгалогенний компаунд), жовтогарячий |
| Категорія кабелю | Cat 5е |
| Колір | Жовтогарячий |
| Комплектація | Бухта 305 |
| Матеріал жили | Мідь (Cu) |
| Матеріал струмопровідної жили | Мідь |
| Оборонка | LSZH (безгалогенний компаунд) |
| Опір кабелю | 27-28 Ом |
| Площа перетину жили | 0.2² |
| Призначення | Для внутрішнього прокладання |
| Прокладання | Внутрішнє |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Температура експлуатації | -10 °C ~ +40 |
| Тип | Кабель |
| Тип жили | — |
| Тип кабелю | Звита пара |
| Тип пристрою | Кабель вита пара |
| Частота | 100 МГц |
| Швидкість передавання | 100 Мбіт/с, 1000 Мбіт/с |
- Ціна: 9 165 ₴





