10-портовий некерований PoE-комутатор; порти: 8х 10/100 RJ45 PoE + 2x gigabit combo-порти TP/SFP; мережеві стандарти: IEEE 802.3af/at; загальна максимальна потужність 130 Вт, 30 Вт на кожен PoE-порт; відстань живлення РоЕ до 100 м; пропускна здатність 8.8 Гбіт/с; підтримка MDI/MDIX; живлення AC 100-240 В 50/60 Гц; розміри 279 / 210 / 44 мм
Комутатор PоE ONV-POE31108PFB оснащений 8 портами PoE 10/100 RJ45, а також 2 гігабітними комбо-портами TP/SFP. Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at. Загальна потужність 130 Вт, 30 Вт на 1 канал. Відстань PoE: до 100 м.
Застосування
Комутатор PоE ONV-POE31108PFB підійде для побудови мереж та передачі даних на об’єктах малого та середнього масштабу. PoE-комутатор застосовується у відеоспостереженні для передачі одним кабелем вита пара відеосигналу та живлення. Пристрій успішно живить 8 мережевих камер, що підтримують формат електроживлення через PoE.
Ключові властивості
- PoE-комутатор має 10 портів, з них 8 портів PoE 100Мб та 2 комбіновані гігабітні порти TP/SFP.
- Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at, розпіновка контактів: 1,2+ / 3,6-.
- Загальна потужність комутатора становить 130 Вт, на один канал подається 30 Вт.
- Дальність передачі досягає 100 м.
- Пропускна здатність 8.8 Гбіт/с.
- Використовується автоматичний режим узгодження та визначення полярності MDI або MDIX, що дозволяє використовувати будь-який кабель.
- Живлення від вбудованого джерела AC 100-240 В.
- Світлодіодна індикація для відображення роботи пристрою.
- Корпус виготовлений з металу і пофарбований у сірий колір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ONV |
| Країна виробник | Китай |
| Тип комутатора | Некерований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 x Gigabit TP/SFP (combo) |
| Poe порт вихід | 8 x RJ45 (10/100M) |
| SFP-порти | 2 x SFP (1000М) combo |
| Бренд | ONV |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | 100 м |
| Живлення | AC 100-240 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Кількість портів | 8 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 130 Вт |
| Пропускна здатність | 8.8 Гбіт/с |
| Розміри | 279 / 210 / 44 мм |
| Розміри, мм | 279 / 210 / 44 |
| Розпіновка контактів PoE | 1,2 (+) / 3,6 (-) |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | Ethernet |
| Тип пристрою | PoE-комутатор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 736 ₴




