
Матричний мікшуючий підсилювач CMX PA-6120MX, 6 зон, 6*120 Вт, 19" (17-00005)
35 912 ₴
- В наявності
- Код: 17-00005
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
6-зонний матричний мікшуючий підсилювач; вихідна потужність 6x 120 Вт; вбудований MP3-медіаплеєр з USB/SD, FM-тюнер, Bluetooth; вихід на гучномовець 100 В/8-16 Ом; входи: мікрофон/лінія 1-3, лінія 1-2 RCA, EMC-вхід (високопріоритетний, аварійний); віддалене керування з ІЧ-пульта з комплекту; живлення AC 230 В / DC 24 В; монтаж у стійку 19”; розміри 484 / 405 / 88 мм; вага 6.9 кг
Матричний мікшуючий підсилювач CMX PA-6120MX, 6-зонний, вихідна потужність 6 x 120 Вт. Вбудований медіаплеєр з MP3/USB/FM-тюнером/Bluetooth, слот для SD-карти. 6 зонних виходів на гучномовці 100 В / 8-16 Ом.
Застосування
6-зонний матричний мікшуючий підсилювач використовується для побудови систем автоматичного сповіщення про пожежу та музичної трансляції з додаткового обладнання.
Ключові властивості
- Матричний мікшер-підсилювач 6-зонний з виходами 6 x 120 Вт.
- 5 джерел та вхідна матриця EMC, розподілена по 6 зонам динаміків.
- MP3/FM/Bluetooth, 3 мікрофонні/лінійні входи, додатковий вхід та вхід EMC для відключення звуку з пріоритетом.
- 6-ти канальний мікшерний пульт-підсилювач з аудіоджерелами, зонне регулювання гучності.
- 6 зон для різних музичних програм та незалежного регулювання гучності.
- 6 виходів на зони для динаміків 100 В або 8-16 Ом.
- 3 мікрофонних / лінійних входи балансного XLR з фантомним живленням 48 В.
- 1 вхід aux та вбудований USB/SD/FM-плеєр та Bluetooth можна матрично переключити на будь-яку з 6 зон незалежно.
- Канал Mic1 має регульоване перекриття, і кожен мікрофонний вхід має фантомне живлення, що перемикається.
- Широкий частотний діапазон 80-16000 Гц; низький рівень спотворень (THD до 0.1%) та високе співвідношення сигнал/шум (70 дБ).
- Матричний підсилювач з дистанційною панеллю керування та виносним пейджинговим мікрофоном (купуються окремо).
- Можливість під’єднати 6 пультів дистанційного керування, що підключаються кабелем CAT5 на відстані до 999 метрів, для вибору програми та регулювання гучності.
- Можливість під’єднати 6 віддалених пейджингових мікрофонів, що підключаються кабелем CAT5 на відстані до 200 метрів.
- Розроблений для багатокімнатних систем, що потребують різноманітних джерел звуку.
- Вбудований аудіоплеєр USB/SD/FM, пульт дистанційного керування у комплекті.
- Внутрішній приймач Bluetooth для мобільного застосунку.
- Вихід 100 В або 8-16 Ом для акустичної системи та Hi-Fi системи.
- Контакти із вимкненням звуку на 24 В для інтеграції із системою пожежної сигналізації.
- Комплексний захист: від високої температури, короткого замикання, перевантаження та кліпінгу.
- Живлення від мережі змінного струму 230 В або постійного струму 24 В.
- Підходить для монтажу у стійку 19”.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMX |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| AUX (RCA) | вхід aux, лінія 1-2 RCA |
| Bluetooth | Да |
| USB | USB |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Вага | 15.5 |
| Виходи | — |
| Вихід керування | Контакти із вимкненням звуку 24 |
| Вихід на акустику | 100 В/4-8 Ом |
| Вихідна напруга | 100 |
| Вихідна потужність | 120 Вт x6 |
| Установка | Внутрішнє |
| Входи | RCA, USB інтерфейс, XLR |
| Вхід для передпідсилювача (RCA) | лінія 1-2 RCA |
| Вхід керування | CAT5, ІЧ-пульт |
| Вимкнення звуку | Є |
| Співвідношення сигнал/шум | більше 70 дБ |
| Відношення сигнал/шум фонокоректора | більше 70 дБ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | MP3/USB/SD/FM/Bluetooth, Фантомне живлення 48 В, Вихід 100 В/4-8 Ом, Контакти вимкнення звуку 24 В, Віддалені панелі CAT5 |
| Діапазон відтворення частот | 80-16000 |
| Діапазон відтворення частот з фонокоректором | 80-16000 |
| Діапазон робочих частот | 80-16000 Гц |
| Живлення | AC 230 В, DC 24 |
| Живлення пристрою | AC 220 В, DC 24 В |
| Зональність | 6 зон |
| Клас підсилювача | — |
| Клемний вихід на акустику | 100 В/4-8 Ом |
| Колір | Black |
| Комбо XLR (1/4") | XLR |
| Комплектація | ІЧ-пульт, 6 пультів дистанційного керування, виносний пейджинговий мікрофон |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість зон / груп | 6 |
| Число каналів | 6.0 |
| Максимальна потужність | 100 - 200 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Монтаж | для встановлення у рек |
| Мікрофонний вхід (XLR) | 3 |
| Номінальна потужність на канал за опору в 4 Ом | 120 |
| Номінальна потужність на канал за опору в 8 Ом | 120 |
| Особливості | Пульт ДК, Радіо, Фантомне живлення мікрофонів |
| Призначення | Для колонок |
| Підтримка карт пам'яті | SD |
| Рекомендований опір | 4-8 Ом |
| Робоча температура | +5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 484 х 320 х 88 |
| Розміри, мм | 484 / 405 / 88 |
| Співвідношення сигнал/шум | більше 70 дБ |
| Схемотехніка | Напівпровідникові |
| Тип | Мікшери-підсилювачі |
| Тип пристрою | Мікшуючий підсилювач |
| Тип підсилювача | Мікшер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 912 ₴







