
Вуличний рупорний гучномовець CMX MHS-30EN (EN54-24) (19-00010)
3 931 ₴
- В наявності
- Код: 19-00010
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вуличний рупорний гучномовець, 30-15-7.5 Вт / 100 В + 8 Ом, керамічний коннектор, термозапобіжник, вогнестійкий кабель, EN54-24 сертифікат; потужність 7.5 / 15 / 30 Вт; розміри 165 / 360 / 272 мм; клас захисту IP66; вага 2.7 кг
Вуличний рупорний гучномовець MHS-30EN CMX призначений для системи голосової сигналізації та евакуації, 20 Вт, 100 В 8 Ом, з керамічним роз'ємом, термозапобіжником і вогнестійким кабелем, клас захисту корпусу IP66, може використовіватись на відкритому повітрі. Ідеально підходить для музики на вулиці та для оповіщення в школі, офісі, готелі та аеропорту. Динамік, захищений від погодних умов, відкритий проекційний динамік, 6,5” PP (повнодіапазонний буфер). Відповідає стандартам EN54-24. Лінійний вхід 100 В або 70 В за допомогою кабелю з водонепроникним вводом. Металевий корпус і кронштейн з нержавіючої сталі білого кольору. Швидкий монтаж за допомогою монтажного кронштейна з нержавіючої сталі.
Ключові особливості:
- Динаміки 6.5”двосмугові;
- Лінійний вхід 100 або 70 В;
- Чутливість (@1W/m) 90 Дб;
- Кількість зовнішніх керованих пристроїв, що підключаються на одну зону оповіщення, не більше 50 шт;
- Діапазон робочих частот 100-12000 Гц;
- Живлення AC 24 В ± 10%;
- Клас захисту IP66;
- Колір білий;
- Матеріал корпусу вогнестійкий корпус з ABS пластику та кронштейн із нержавіючої сталі сірого кольору;
- Потужність 7.5 / 15 / 30 Вт;
- Розміри 165 / 360 / 272 мм;
- Клас захисту IP66;
- Вага 2.7 кг;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMX |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові можливості | — |
| Вага | 2.7 |
| Тип | Рупорні |
| Вид монтажа | Настінні |
| Вихідна потужність | 7.5-15-30 Вт |
| Установка | Зовнішнє |
| Вхідна напруга | 100 В |
| Габарити | 360 х 272 х 165 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткова інформація | EN54-24, IP66, керамічний роз'єм, термозапобіжник, вогнестійкий кабель, кронштейн із нержавіючої сталі |
| Діапазон робочих частот | 100-12000 Гц |
| Живлення | Від мережі |
| Кількість акустичних каналів | 1.0 |
| Кількість смуг | 2 |
| Матеріал | ABS Пластик, Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Монтаж | Навісний |
| Номінальний імпеданс | 8 |
| Обладнання | Захист від перегріву |
| Особливості | З вологозахистом, Всепогодні |
| Потужність | 7.5, 15, 30 |
| Призначення | Для дому та офісу |
| Під'єднання | Дротове |
| Розміри | 360 / 272 / 165 мм |
| Розміри, мм | 360 / 272 / 165 |
| Система кодування звуку | — |
| Співвідношення сигнал/шум | 95 дБ |
| Тип | — |
| Тип пристрою | Гучномовець |
| Частотний діапазон | 100-12000 |
| Чутливість мікрофона | 90 Дб |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 931 ₴



