
Стельовий гучномовець CMX FCS-66FEN з протипожежним корпусом (19-00032)
990 ₴
- В наявності
- Код: 19-00032
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
6,5-дюймовий. стельовий динамік з протипожежним корпусом, 6-3-1.5 Вт, 100 В, керамічний коннектор, термопредохранитель, вогнестійкий кабель, EN54-24 сертифікат. Діаметр отвору для монтажу Ø 175мм. Розміри Ø 200 x 90мм. Вага 0.9 кг.
Стельовий гучномовець FCS-66FEN CMX з протипожежним корпусом. Відповідає вимогам стандарту EN54-24. Гучномовець для вуличного встановлення з трансформатором, призначений для голосового оповіщення та системи евакуації. Широко застосовуються при озвучуванні виробничих та складських приміщень у складі систем оповіщення всіх типів. Номінальна вихідна потужність 30 Вт за 100 В. 6.5-дюймовий широкосмуговий динамік. Лінійний вхід 100 або 70 В. Кронштейн та фурнітура витримують суворі умови цілорічного розміщення на вулиці. Корпус метал, решітка зі сталі, білого кольору. Керамічний коннектор, термо запобіжник, вогнестійкий купол і вогнестійкий кабель. Швидкий монтаж у сталю за допомогою трьом пружинним затискачам.
Ключові особливості:
- 6,5-дюймовий широкосмуговий динамік;
- Лінійний вхід 100 В;
- Потужність 1.5-3-6 Вт;
- Чутливість (@1W/m) 92 Дб;
- Діапазон робочих частот 100-18000 Гц;
- Колір білий;
- Матеріал корпусу метал, решітка метал;
- Розміри Ø 200 / 90 мм;
- Діаметр отвору для монтажа Ø 175мм;
- Вага 0.9 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMX |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові можливості | — |
| Вага | 0.9 |
| Тип | — |
| Вид монтажа | Стельові |
| Вихідна потужність | 1.5-3-6 Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Вхідна напруга | 100 В |
| Габарити | 200 х 200 х 90 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Відповідає EN54-24, призначений для вуличного встановлення, вогнестійкий купол, вогнестійкий кабель |
| Діапазон робочих частот | 100-18000 Гц |
| Живлення | Від мережі |
| Комплектація | Кронштейн, фурнітура, керамічний коннектор, термозапобіжник, вогнестійкий кабель |
| Кількість акустичних каналів | 1.0 |
| Кількість смуг | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Монтаж | Стельовий |
| Обладнання | — |
| Особливості | Всепогодні, З вологозахистом |
| Потужність | 6 |
| Під'єднання | Дротове |
| Розміри | 200 / 105 мм |
| Розміри, мм | 200 / 105 |
| Система кодування звуку | — |
| Співвідношення сигнал/шум | 98 дБ |
| Тип | — |
| Тип пристрою | Гучномовець |
| Частотний діапазон | 100-18000 |
| Чутливість мікрофона | 92 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴



