Сповіщувач пожежний тепловий максимальний; підключення до 4-дротового шлейфу сигналізації; температурний клас А2, температура спрацювання 54-70°С; нормально-розімкнені контакти реле; напруга живлення 10-14 В; струм споживання в черговому режимі 0.1 мА / в режимі «Пожежа» 22 мА; максимальний струм комутації 100 мА / напруга комутації 36 В; світлова індикація режиму «Пожежа» і чергового режиму; розміри 100 / 48 мм; вага 150 г
Сповіщувач пожежний тепловий максимальний Артон СПТ-2Б-НР з температурним класом А2 відповідно до ДСТУ EN 54-5:2003. Температура спрацювання 54-70 °С. Підключення до чотиридротового шлейфу сигналізації. Нормально-розімкнені контакти реле. Світлова індикація режиму «Пожежа» і чергового режиму.
Застосування
Сповіщувач пожежний тепловий призначений для контролю температури навколишнього середовища в закритих приміщеннях різних будівель і споруд. При перевищенні порогового значення температури навколишнього середовища в приміщенні, що охороняється, сповіщувач формує сигнал «ПОЖЕЖА» для ППК.
Ключові властивості
- Сповіщувач розрахований на безперервну цілодобову роботу з ППК через чотиридротовий шлейф сигналізації з номінальною напругою живлення шлейфу 12 В.
- Температурний клас А2 відповідно до ДСТУ EN 54-5:2003, температура спрацювання 54-70 °С.
- Тип сповіщувача – тепловий максимальний. Сповіщувач зазначеного типу не спрацьовує нижче за мінімальну статичну температуру спрацьовування, навіть при високих швидкостях наростання температури навколишнього середовища.
- Індикація режиму «Пожежа» та чергового режиму.
- Вихідний сигнал «Пожежа» формується замиканням контактів реле.
- Діапазон напруги живлення 10-14 В.
- Можливість зняття з бази.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Артон |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 150 |
| Тип | Пожежні сповіщувачі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон робочих температур | -10 °C ~ +55 |
| Живлення | 10-14 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Канали зв'язку | Нормально-розімкнені контакти реле |
| Керування | Локальний доступ |
| Колір | Білий |
| Контакти реле | НР (NO) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особливості | Можливість зняття з бази, Світлова індикація режиму «Пожежа» і чергового режиму, Нормально-розімкнені контакти реле |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Протокол зв'язку | Чотиридротовий шлейф сигналізації |
| Підключення | 4-дротове |
| Робоча напруга | 10-14 |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роз'єми підключення | 4-дротове |
| Розміри | 100 / 48 |
| Розміри, мм | 100 / 48 |
| Світлова індикація | Черговий режим, режим «Пожежа» |
| Спосіб підключення до ППК | Чотиридротовий ШПС |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 0.1/22 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Температура спрацювання | 54-70 °C |
| Тип установки | — |
| Тип повідомлень/оповіщень | Світлова індикація, Формування сигналу «ПОЖЕЖА» |
| Тип пристрою | Сповіщувач пожежний |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип вапна | Максимальний, Тепловий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 346 ₴




