
Сповіщувач пожежний ручний Артон SPR-3L (10-00122)
256 ₴
- В наявності
- Код: 10-00122
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сповіщувач пожежний ручний; 2-дротовий; живлення від шлейфу 9-30 В; струм споживання в режимі «Пожежа» 5-20 мА – встановлюється зовнішнім резистором; оптична індикація чергового режиму і режиму «Пожежа»; зусилля, необхідне для натискання робочого елементу – кнопки 25 Н; розміри 102 / 102 / 38 мм; вага 120 г
Сповіщувач пожежний ручний Артон SPR-3L – пристрій, призначений для ручного увімкнення тривожного стану в системах пожежної та охоронно-пожежної сигналізації. Сповіщувач встановлюється в закритих приміщеннях різних будівель. Тривожний стан (режим «ПОЖЕЖА») передається через дводротовий ШПС на ППКП, що реагує на збільшення сили струму в ШПС. Сповіщувач відповідає типу А згідно ДСТУ EN 54-11: 2004. Індикація чергового режиму і режиму «Пожежа».
Ключові властивості
- Формування сигналу «Пожежа» збільшенням струму ШС.
- Приведення в дію за допомогою кнопки.
- Перевстановлення за допомогою ключа повернення.
- 2-дротовий, живиться від шлейфу 12/24 В.
- Наявність оптичної індикації чергового режиму і режиму «Пожежа».
- Механічна індикація режиму «Пожежа» за допомогою жовтої шторки з написом «Пожежа».
- Захисна прозора кришка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Артон |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 120 |
| Тип | Пожежні сповіщувачі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон робочих температур | -10 °C ~ +55 |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 24 В, DC 12 В |
| Канали зв'язку | 2-дротовий |
| Керування | Локальний доступ |
| Колір | Яскраво-червоний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особливості | Оптична індикація, Механічна індикація (жовта шторка), Захисна прозора кришка, Приведення в дію кнопкою, Перевстановлення ключем |
| Протокол зв'язку | Дводротовий ШПС |
| Підключення | Дротове |
| Робоча вологість | До 95 |
| Робоча напруга | 9-30 |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 102 х 102 х 38 |
| Розміри, мм | 102 / 102 / 38 |
| Спосіб підключення до ППК | Дводротовий ШПС |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 0.005/20 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип установки | — |
| Тип повідомлень/оповіщень | Пожежа |
| Тип пристрою | Сповіщувач пожежний |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип вапна | Ручний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 256 ₴

