
Сповіщувач пожежний димовий Артон СПД-3.2 НР (10-00113)
435 ₴
- В наявності
- Код: 10-00113
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чотиридротовий оптичний димовий точковий сповіщувач; формування вихідного контакту НР контактами реле; напруга живлення 12 В; індикація чергового режиму і режиму «Пожежа»; струм споживання у черговому режимі 0.095 мА / в режимі «Пожежа» 22 мА; робоча температура від -10 до +55 °С; розміри 100 / 48 мм; вага 150 г
Сповіщувач пожежний димовий Артон СПД-3.2 НР для підключення у чотиридротовий шлейф сигналізації. Формування вихідного контакту НР контактами реле. Відповідає вимогам ДСТУ EN54‐7.
Застосування
Сповіщувач СПД-3.2 призначений для виявлення загорянь, що супроводжуються появою диму, і передачі сигналу «Пожежа» на ППКП.
Ключові властивості
- Розрахований на безперервну цілодобову роботу з ППКП через чотиридротовий шлейф пожежної сигналізації з номінальною напругою живлення шлейфу 12 В.
- Висока стійкість до помилкових спрацювань.
- Спосіб формування вихідного сигналу – замиканням контактів реле.
- Оптична індикація чергового режиму і режиму «Пожежа».
- Напруга живлення 12 В.
- Можливість монтажу як на стелі, так і на стіні. Наявність декоративних кілець для монтажу на підвісних стелях – слід придбати окремо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Артон |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 150 |
| Тип | Пожежні сповіщувачі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон робочих температур | -10 °C ~ +55 |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Канали зв'язку | 4-дротове |
| Керування | — |
| Колір | Білий |
| Контакти реле | НР (NO) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особливості | Висока стійкість до помилкових спрацювань, Оптична індикація, Можливість монтажу на стелі та на стіні, Декоративні кільця (купуються окремо) |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | 4-дротове |
| Робоча напруга | 12 |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роз'єми підключення | 4-дротове |
| Розміри | 100 х 100 х 48 |
| Розміри, мм | 100 / 48 |
| Світлова індикація | Черговий режим, режим «Пожежа» |
| Спосіб підключення до ППК | Чотиридротовий ШПС |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 0.095/22 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип установки | — |
| Тип повідомлень/оповіщень | Світлова індикація |
| Тип пристрою | Сповіщувач пожежний |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип сенсора | Фотоелектричний |
| Тип вапна | Димовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435 ₴




