Пожежний димовий оптичний точковий сповіщувач; підключення до дводротового або чотиридротового шлейфу сигналізації залежно від встановленої бази сповіщувача, база в комплект постачання не входить; макс. струм споживання в черговому режимі 0.1 мА; індикація чергового режиму і режиму «Пожежа»; габаритні розміри 85 / 37 мм, вага 150 г
Сповіщувач пожежний димовий Артон СПД-3.10 для підключення у дводротовий або чотиридротовий шлейф сигналізації – залежить від встановленої бази. До комплекту постачання база не входить. Відповідає вимогам ДСТУ EN54‐7.
Застосування
Сповіщувач СПД-3.10 призначений для виявлення загорянь, що супроводжуються появою диму, і передачі сигналу «Пожежа» на ППКП.
Ключові властивості
- Розрахований на безперервну цілодобову роботу з ППКП через дводротовий або чотиридротовий шлейф пожежної сигналізації зі зміною полярності з номінальною напругою живлення шлейфу 12 В або 24 В.
- Наявність 10 баз для реалізації заявлених функцій – до стандартного комплекту постачання база не входить.
- Оптична індикація чергового режиму і режиму «Пожежа».
- Широкий діапазон напруги живлення від 10 до 30 В.
- Кнопка «Тест».
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Артон |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 150 |
| Тип | Пожежні сповіщувачі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон робочих температур | -10 °C ~ +55 |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 24 В, DC 12 В |
| Керування | Локальний доступ |
| Колір | Білий |
| Комплект постачання | База не входить |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Оптична індикація, Кнопка «Тест», Відповідає ДСТУ EN54-7 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | 2-дротове, 4-дротове |
| Робоча вологість | До 95 |
| Робоча напруга | 10-30 |
| Робоча площа | 100 м2 |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роз'єми підключення | 2-дротове, 4-дротове |
| Розміри | 85 х 85 х 37 |
| Розміри, мм | 85 / 37 |
| Світлова індикація | Черговий режим, режим «Пожежа» |
| Спосіб підключення до ППК | Дводротовий ШПС, Чотиридротовий ШПС |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 0.095/22 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип установки | — |
| Тип повідомлень/оповіщень | Сигнал «Пожежа» на ППКП |
| Тип пристрою | Сповіщувач пожежний |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип сенсора | Фотоелектричний |
| Тип вапна | Димовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 203 ₴



