
Сповіщувач пожежний димовий двоточковий Артон СП-2.1 400 (10-00102)
714 ₴
- В наявності
- Код: 10-00102
Сповіщувач пожежний димовий оптичний двоточковий Артон СП-2.1 400 з двох сенсорів, рознесених в просторі по вертикалі з’єднувальною штангою довжиною 400 мм. Підключається до дводротових шлейфів пожежної сигналізації з напругою живлення 10-30 В. Жовтий та червоний індикатори режимів роботи.
Застосування
Сповіщувач пожежний СП-2.1 призначений для виявлення загорянь, що супроводжуються появою диму в закритих приміщеннях з розділеними просторами (наприклад, у приміщеннях з підвісними стелями) та передачі сигналу тривожного сповіщення «Пожежа» на ППК.
Сповіщувач містить два незалежні канали (сенсори) – верхній та нижній. Кожен канал контролює рівень питомої оптичної щільності повітря в просторі за підвісною стелею та в основному приміщенні. Сповіщувач спрацьовує при перевищенні порогового значення питомої оптичної щільності повітря незалежно по кожному сенсору та формує повідомлення «Пожежа» стрибкоподібним зменшенням внутрішнього опору.
Ключові властивості
- Сповіщувач розрахований на безперервну цілодобову роботу з пожежними та охоронно-пожежними ППК з дводротовим шлейфом пожежної сигналізації з номінальною напругою живлення 10-30 В.
- Унікальна особливість: ви використовуєте єдиний прилад замість двох для контролю розділених просторів.
- Два оптичні індикатори – червоного та жовтого кольору світіння, які показують, в якому режимі роботи знаходиться пристрій:
- черговий режим;
- режим «Пожежа» верхнього сенсора;
- режим «Пожежа» нижнього сенсора;
- режим «Пожежа» верхнього і нижнього сенсорів;
- режим «Несправність» верхнього сенсора;
- режим «Несправність» нижнього сенсора;
- режим «Несправність» верхнього і нижнього сенсорів.
- Автоматична компенсація запиленості з індикацією несправності при перевищенні максимального значення рівня запилення.
- Функція самодіагностики з індикацією несправності.
- Легкий монтаж: значне зменшення часу монтажу та технічного обслуговування, зручність при обслуговуванні.
- Довжина сполучної штанги сенсорів 400 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Артон |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 300 |
| Тип | Пожежні сповіщувачі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон робочих температур | -10 °C ~ +55 |
| Живлення | 10-30 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В, DC 12 В |
| Канали зв'язку | Верхній, Нижній |
| Керування | Локальний доступ |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особливості | Два сенсори, Автоматична компенсація запиленості, Самодіагностика, Два оптичні індикатори (червоний, жовтий), Легкий монтаж, Довжина сполучної штанги 400 |
| Підключення | 2-дротове |
| Робоча вологість | До 95 |
| Робоча напруга | 10-30 |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роз'єми підключення | 2-дротове |
| Розміри | 100×48 мм, 52×37 |
| Світлова індикація | Черговий режим, режим «Пожежа», режим «Несправність» |
| Спосіб підключення до ППК | Дводротовий ШПС |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 0.22/25 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | Пожежні та охоронно-пожежні ППК |
| Тип установки | — |
| Тип повідомлень/оповіщень | Пожежа |
| Тип пристрою | Сповіщувач пожежний |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип сенсора | Оптичний |
| Тип вапна | Двоточковий, Димовий |
- Ціна: 714 ₴




