
Сповіщувач пожежний димовий лінійний Артон-ДЛ3 (10-00099)
7 681 ₴
- В наявності
- Код: 10-00099
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сповіщувач пожежний димовий лінійний; однокомпонентний – з блоку приймача-передавача і вимпромінювача; підключення до дводротового шлейфу сигналізації; дальність дії 8-60 м – налаштовується; чутливість відповідає оптичній щільності середовища 1.5±0.5 дБ; інерційність спрацьовування сповіщувача до 10 с; напруга живлення 10-30 В; струм споживання в черговому режимі 5 мА / в режимі «Пожежа» 12±3 мA / в режимі «Несправність» 0.7 мА; допустимі кути механічного юстування ±27° у горизонтальній площині, ±20° у вертикальній площині; розміри 215 / 134 / 62 мм оптико-електронний блок, 120 / 120 / 22 мм відбивач; вага 1.5 кг Однокомпонентний: складається з блоку приймача-передавача і відбивача.
Підключення до ППКП дводротовим шлейфом. Не потребує кінцевого резистора у дводротовому шлейфі.
Індикатори підвищеної яскравості режимів «Черговий», «Пожежа», «Несправність», «Калібрування», «Тест».
Юстирування за допомогою лазерного вказівника «Промінь-1».
Наявність вихідного сигналу в режимі «Калібрування» для точного юстирування без лазерного вказівника.
Автоматичне налаштування чутливості у всьому діапазоні відстаней.
Компенсація дрейфу чутливості при запиленні об'єктива приймача-передавача.
При відключенні компенсації дрейфу чутливості можлива зміна порога чутливості.
Можливість чотиридротового підключення до ППКП через модуль МУШ-ДЛМ, який слід придбати окремо.
Сповіщувач пожежний димовий лінійний Артон-ДЛ3 для підключення у дводротовий шлейф сигналізації. Однокомпонентний, складається з блоку приймача-передавача і відбивача. Дальність дії 8-60 м, з можливістю налаштування.
Застосування
Сповіщувач призначений для виявлення загорянь, що супроводжуються появою диму, у закритих приміщеннях великих розмірів. Використовується в тому числі у приміщеннях з оригінальною конфігурацією стель – церкви, театри, музеї.
Ключові властивості
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Артон |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 1.5 |
| Тип | Пожежні сповіщувачі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 60 м |
| Дальність передачі сигналу | 8-60 |
| Діапазон робочих температур | -30 °C ~ +55 |
| Живлення | 10-30 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В, DC 12 В |
| Канали зв'язку | 2-дротове |
| Керування | Локальний доступ |
| Колір | Білий |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особливості | Однокомпонентний, не потребує кінцевого резистора, індикатори «Черговий», «Пожежа», «Несправність», юстирування лазером, автоматичне налаштування чутливості, компенсація дрейфу чутливості |
| Протокол зв'язку | Дводротовий ШПС |
| Підключення | 2-дротове |
| Робоча напруга | 10-30 |
| Робоча температура | -30 °C ~ +55 °C |
| Роз'єми підключення | 2-дротове |
| Розміри | 215 х 134 х 62 мм, 120 х 120 х 22 |
| Розміри, мм | 215 / 134 / 62 оптико-електронний блок, 120 / 120 / 22 відбивач |
| Світлова індикація | Черговий режим, режим «Пожежа», режим «Несправність» |
| Спосіб підключення до ППК | Дводротовий ШПС |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 5/15 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип установки | — |
| Тип повідомлень/оповіщень | Черговий режим, режим «Пожежа», режим «Несправність» |
| Тип пристрою | Сповіщувач пожежний |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип вапна | Димовий, Лінійний |
| Час доставки сигналу тривоги | До 10 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 681 ₴


