
Пристрій ручного керування Артон РУПД-07 НР «Ручний режим» червоний (10-00077)
605 ₴
- В наявності
- Код: 10-00077
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пристрій ручного керування пожежогасінням з надписом «Ручний режим»; нормально‐розімкнені контакти; з електричною фіксацією стану натиснення; 2 світлодіодні індикатори – режиму та стану ПУіЗ; макс. струм комутації 30 мА; напруга живлення 9-30 В; споживання в режимі «Увімкнено» 2-20 мА – керується резистором; внутрішній опір в режимі «Увімкнено» 500 Ом; зусилля, необхідне для натискання кнопки, 22.5±2.5 Н; розміри 102 / 102 / 38 мм; вага 120 г; колір пристрою червоний, колір кнопки білий
Пристрій ручного керування Артон РУПД-07 НР з надписом «Ручний режим». Нормально‐розімкнені контакти, з електричної фіксацією натиснення, 2 світлодіодні індикатори – режиму та стану ПУіЗ. Відповідає ДСТУ 4469-3: 205 і ТУ У 31.6-30150047-011:2008.
Застосування
Пристрій ручного керування пожежогасінням, димовидаленням та іншою автоматикою (РУПД) являє собою пристрій, призначений для ручного увімкнення режимів у приладах приймально-контрольних пожежних та керування та інших системах автоматики.
Ключові властивості
- РУПД з надписом «Ручний режим» призначено для ручного керування пожежогасінням. Має нормально-розімкнені контакти.
- Пристрій розрахований на безперервну цілодобову роботу через тридротовий шлейф пожежної сигналізації (далі ШПС) з номінальною напругою живлення ШПС 12 В або 24 В.
- З електричною фіксацією стану натиснення – для повернення в попередній стан необхідне повторне натиснення.
- Наявні два світлодіодні індикатори – режиму та стану ПУіЗ. Черговий режим (початковий стан) індикується короткочасними спалахами червоного, а спрацювання (натискання) – постійним його світінням. Живлення індикатора стану здійснюється окремим шлейфом.
- РУПД встановлюються у закритих приміщеннях будівель та споруд, призначені для експлуатації при температурі від -10 °C до +55 °C, відносної вологості 25-95 % (95 % при 35 °C) та тиску 86-106 Па.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Артон |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 120 |
| Тип | Пожежні сповіщувачі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон робочих температур | -10 °C ~ +55 |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 24 В, DC 12 В |
| Керування | Локальний доступ |
| Колір | Яскраво-червоний |
| Контакти реле | НР (NO) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особливості | Нормально-розімкнені контакти, електрична фіксація натиснення, 2 світлодіодні індикатори |
| Підключення | Дротове |
| Робоча вологість | 25-95 |
| Робоча напруга | 9-30 |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роз'єми підключення | Тридротовий шлейф пожежної сигналізації |
| Розміри | 102 х 102 х 38 |
| Розміри, мм | 102 / 102 / 38 |
| Світлова індикація | 2 індикатори: режиму та стану ПУіЗ |
| Струм споживання | 20 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип установки | — |
| Тип пристрою | Пристрій ручного керування пожежогасінням |
| Тип під'єднання | Дротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 605 ₴

