Приймач-передавач в системі пожежної сигналізації; підключення до 32 сповіщувачів; сумісний зі сповіщувачами СПД-10QR, SPR-10R; відстань дії через радіоканал на частоті 868.0 – 868.6 МГц до 150 м; живлення 9-29 В; максимальне споживання струму 25 мА; 120 / 80 / 36 мм
АртонRL-1 – приймач-передавач (трансивер) в системі пожежної сигналізації, який здійснює безпосередній радіозв'язок радіоканальними сповіщувачами, підтримує підключення до 32 сповіщувачів.
Застосування
Формує адресний або безадресний шлейф пожежної сигналізації та передає сигнали «Пожежа» і «Несправність» від радіоканальних сповіщувачів – СПД-10QR (сповіщувач димовий пожежний адресний) та SPR-10R (сповіщувач пожежний ручний адресний), що купуються окремо – на ППКП.
Ключові властивості та можливості
- Можливість підключення до будь-якого ППКП через 4-дротовий шлейф сигналізації (ШС).
- Формування сигналів «Пожежа» і «Несправність» для 4-дротового ШС двома окремими реле.
- Робота з адресним 2-дротовим шлейфом ППКП серії Вектор-1, Спектра.
- Індикація режимів роботи за допомогою світлодіодів «Живлення», «Пожежа», «Несправність», «Мережа».
- Проста процедура створення мережі радіоканальних сповіщувачів без застосування ПК, робоча частота радіоканалу 868.0-868.6 МГц, дальність дії до 150 м.
- Можливість детальних налаштувань та моніторингу радіомережі за допомогою програми для ПК RLC_Config.
- Відповідність вимогам ДСТУ EN 54-25:2010.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Артон |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий стандарт | 868.6 МГц |
| Вага | 200 |
| Тип | — |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 150 м |
| Дальність передачі сигналу | 150 |
| Діапазон робочих температур | -10 °C ~ +55 |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 24 В, DC 12 В |
| Канали зв'язку | 2-дротове, 4-дротове, радіоканал |
| Керування | — |
| Кількість сповіщувачів, що підключаються | 32 |
| Кількість сповіщувачів/датчиків, що підключаються | 32 |
| Максимальна кількість пристроїв, що підключаються | 32 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Індикація світлодіодами, Підтримка до 32 сповіщувачів, Відповідність ДСТУ EN 54-25:2010 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Протокол зв'язку | Радіоканал 868.0-868.6 МГц |
| Підключення | 2-дротове, 4-дротове |
| Робоча напруга | 9-29 |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 120 х 80 х 36 |
| Розміри, мм | 120 / 80 / 36 |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 15/25 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | СПД-10QR, SPR-10R, ППКП серії Вектор-1, Спектра, RLC_Config |
| Тип установки | — |
| Тип повідомлень/оповіщень | Пожежа, Несправність |
| Тип пристрою | Радіопередавач |
| Тип під'єднання | Бездротові, Дротові |
| Частота бездротових датчиків | 868 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 761 ₴


