Пожежний димовий оптичний точковий сповіщувач з базою Б2; підключення до чотиридротового шлейфу сигналізації; база: 7 контактів, 1 реле з НЗ контактами; макс. струм споживання в черговому режимі 0.1 мА; індикація чергового режиму і режиму «Пожежа»; габаритні розміри 85 / 37 мм, вага 150 г
Сповіщувач пожежний димовий Артон СПД-3.10 з базою Б2 для підключення у чотиридротовий шлейф сигналізації. База формує вихідний сигнал за допомогою реле з контактами НЗ. Відповідає вимогам ДСТУ EN54‐7.
Застосування
Сповіщувач СПД-3.10 призначений для виявлення загорянь, що супроводжуються появою диму, і передачі сигналу «Пожежа» на ППКП.
Ключові властивості
- Розрахований на безперервну цілодобову роботу з ППКП через чотиридротовий шлейф пожежної сигналізації з номінальною напругою живлення шлейфу 12 В.
- Наявність у комплекті бази Б2 з сімома контактам та одним реле з контактами НЗ. База формує вихідний сигнал розімкненням контактів реле.
- Оптична індикація чергового режиму і режиму «Пожежа».
- Напруга живлення 12 В.
- Кнопка «Тест».
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Артон |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 150 |
| Тип | Пожежні сповіщувачі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон робочих температур | -10 °C ~ +55 |
| Живлення | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Керування | Локальний доступ |
| Колір | Білий |
| Комплект постачання | Сповіщувач, База Б2 |
| Контакти реле | НЗ (NC) |
| Кількість контактів | 7 |
| Кількість реле | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Оптична індикація, Кнопка «Тест», База Б2, Відповідає ДСТУ EN54-7 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | 4-дротове |
| Робоча напруга | 12 |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роз'єми підключення | 7 контактів, Реле з НЗ контактами |
| Розміри | 85 × 37 |
| Розміри, мм | 85 / 37 |
| Світлова індикація | Черговий режим, режим «Пожежа» |
| Спосіб підключення до ППК | Чотиридротовий ШПС |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип установки | — |
| Тип повідомлень/оповіщень | Світлова індикація |
| Тип пристрою | Сповіщувач пожежний |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип вапна | Димовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 343 ₴




