Пожежний димовий оптичний точковий сповіщувач з кінцевою базою Б8; підключення до чотиридротового шлейфу сигналізації; база: 9 контактів, 2 реле з НЗ і НР контактами, можливість підключення ЗПОС; макс. струм споживання в черговому режимі 0.1 мА; індикація чергового режиму і режиму «Пожежа»; габаритні розміри 85 / 37 мм, вага 150 г
Сповіщувач пожежний димовий Артон СПД-3.10 з базою Б8 для підключення у чотиридротовий шлейф сигналізації. База формує вихідний сигнал за допомогою двох реле з контактами НЗ і НР, керує ЗПОС і додатково контролює працездатність чотиридротового ШС. Відповідає вимогам ДСТУ EN54‐7.
Застосування
Сповіщувач СПД-3.10 призначений для виявлення загорянь, що супроводжуються появою диму, і передачі сигналу «Пожежа» на ППКП.
Ключові властивості
- Розрахований на безперервну цілодобову роботу з ППКП через чотиридротовий шлейф пожежної сигналізації з номінальною напругою живлення шлейфу 12 В.
- Наявність у комплекті кінцевої бази Б8 з дев’ятьма контактами та двома реле з контактами НЗ і НР. База формує вихідний сигнал розімкненням та замиканням контактів реле. Можливість підключення ЗПОС – зовнішнього пристрою оптичної сигналізації.
- Оптична індикація чергового режиму і режиму «Пожежа».
- Напруга живлення 12 В.
- Кнопка «Тест».
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Артон |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 150 |
| Тип | Пожежні сповіщувачі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон робочих температур | -10 °C ~ +55 |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Керування | Локальний доступ |
| Колір | Білий |
| Комплект постачання | База Б8 |
| Контакти реле | НЗ (NC), НР (NO) |
| Кількість контактів | 9 |
| Кількість реле | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особливості | Кнопка «Тест», Оптична індикація, Підключення ЗПОС |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | 4-дротове |
| Підключення ЗПОС | Да |
| Робоча напруга | 12 |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роз'єми підключення | 4-дротове |
| Розміри | 85 × 37 |
| Розміри, мм | 85 / 37 |
| Світлова індикація | Черговий режим, режим «Пожежа» |
| Спосіб підключення до ППК | Чотиридротовий ШПС |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип установки | — |
| Тип пристрою | Сповіщувач пожежний |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип вапна | Димовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 526 ₴




