Сповіщувач пожежний димовий автономний з живленням від 2 х AAA батарей (LR03, 1.5V); робота від батарей мінімум 5 років; рівень гучності звукового сигналу на відстані 3 м 85 дБ; чутливість 0.08-0.12 дБ/м; струм споживання в черговому режимі / в режимі тривога 8 мкА / 60 мА; функція Hush - приглушення сигналу «Тривоги» на 10 хв.; світлова / звукова індикація: Черговий режим, «Тривога», закінчення терміну служби батареї, несправність димової камери, перевищення граничного рівня компенсації; розміри 80 / 45 мм
Сповіщувач пожежний димовий автономний Артон ASD-5UA. Рівень звукового тиску 85 дБ на 3 м. Живлення від 2 х AAA батарей (LR03, 1.5V), строк служби від одного комплекту батарей – 5 років.
Застосування
Застосовується для виявлення загорянь в закритих приміщеннях різних будівель і споруд, що супроводжуються появою диму.
Ключові властивості та можливості
- Рівень гучності звукового сигналу «Пожежа» 85 дБ на відстані 3 м. Плавне наростання звуку в режимах «Тривога» або «Тест».
- Функція Hush – приглушення сигналу «Тривоги» на 10 хв. при короткочасному натисканні на кнопку «Тест».
- Реалізація інтелектуального калібрування чутливості за допомогою вбудованого мікроконтролера.
- Оптична і звукова індикація режимів: Черговий режим, «Тривога», закінчення терміну служби батареї, несправність димової камери.
- Звукова індикація перевищення граничного рівня порогу компенсації (сигнал до очищення димової камери від пилу).
- Вбудований механізм компенсації дрейфу (у тому числі, через забруднення в димовій камері). Цей механізм автоматично підлаштовує чутливість сигналізатора до заводського рівня в процесі експлуатації.
- Живлення від 2 х AAA батарей (LR03, 1.5V). Строк служби від одного комплекту батарей – 5 років.
- Відповідність всім вимогам EN 14604:2005.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Артон |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий стандарт | Радіосигнал |
| Тип | Пожежні сповіщувачі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон робочих температур | -10 °C ~ +55 |
| Живлення | 2 x AAA |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Керування | Локальний доступ |
| Колір | Білий |
| Комплект постачання | Сповіщувач, 2 х AAA (LR03, 1.5V) |
| Максимальна гучність | 85 дБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особливості | Hush, інтелектуальне калібрування чутливості, оптична і звукова індикація, механізм компенсації дрейфу, приглушення сигналу на 10 хв. |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | Бездротове |
| Робоча вологість | До 95 |
| Робоча напруга | 2 х AAA (LR03, 1.5V) |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 80 х 80 х 45 |
| Розміри, мм | 80 / 45 |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 0.08/60 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип установки | — |
| Тип повідомлень/оповіщень | Світлова, звукова |
| Тип пристрою | Сповіщувач пожежний |
| Тип під'єднання | Бездротові |
| Тип вапна | Автономний, Димовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 693 ₴


