Компактний відеодомофон в білому кольорі. SM-07MN втілив в собі безліч корисних функцій разом з унікальним дизайном. Зручне управління і можливість детальної настройки роблять відеодомофон справжнім домашнім улюбленцем.
- 7" IPS екран з роздільною здатністю 1024×600
- Функція детекції руху
- Індивідуальна мелодія виклику для кожної панелі
- Підтримка microSD карт до 32 ГБ Slinex SМ-07MN – недорогий, але повнофункціональний відеодомофон з досить великим IPS екраном. Крім ультратонкого корпусу доступного у трьох кольорах: білий, срібло і графіт. Завдяки його компактному розміру, відеодомофон Slinex SM-07MN буде доречний як у квартирі, так і в офісі. А класичні кольори дозволять розмістити даний домофон в будь-якому інтер'єрі. Модель обладнана внутрішньою пам’яттю до 100 кадрів, а для запису відео використовується зовнішня пам’ять – microSD карта об’ємом до 32 ГБ.
Сенсорні кнопки для керування пристроєм знаходяться у нижній частині корпусу та позначені інтуїтивно зрозумілими піктограмами. У якості звука виклику ви можете обрати одну з 16 поліфонічних мелодій, вже записаних у пристрої. Та звичайно ж, можна налаштувати гучність виклику та розмови. Крім того, SM-07МN має функцію регулювання часу відкриття замка. Ви можете встановити час затримки спрацювання реле, тоді відвідувачу не прийдеться поспіхом хапатися за ручку дверей, а вам повторно ходити до домофону, якщо відвідувач затримається на декілька секунд. Ця можливість дуже зручна як для вас, так і для вашого відвідувача.
Також SM-07MN оснащений функцією детекції руху, яку легко налаштувати. Для цього необхідно вибрати джерело виявлення руху, режим запису (фото або відео) і область детекції.
Також у вас буде можливість відключення підсвічування кнопок домофону та відключення звуку підтвердження натискання кнопок. Модель вимагає настінного накладного монтажу. Все необхідне додається в комплекті. У SM-07MN 7 дюймовий IPS дисплей з роздільною здатністю 1024×600, що гарантує якісне кольорове зображення. Модель SМ-07M сумісна практично з усіма аналоговими панелями виклику, які підтримують PAL/NTSC стандарти, а також з усіма аналоговими CCTV камерами відеонагляду незалежно від виробника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерком | Да |
| Інтерфейс | — |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вбудована пам'ять | 100 фото |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Кольоровий |
| Дисплей / роздільна здатність | 7” кольоровий IPS |
| Діагональ екрана | 7 |
| Діагональ екрана | 7" |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | AC 220 В, DC 12 В |
| Запис | Відео, Фото |
| Запис за детекцією руху | Да |
| Застосування | Для дому, Для квартири, Для офісу |
| Канали | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Керування | Сенсорні кнопки |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Все необхідне |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість викличних панелей | 2 |
| Кількість під'єднуваних камер | 2 камери |
| Локальне сховище | 100 фото на внутрішню пам'ять + підтримка microSD карток об'ємом до 32 ГБ |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 32 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | IPS |
| Монтаж | Накладний |
| Монтаж панелі | Накладний |
| Напруга мережі | ~100-240 В або +13,5 |
| Особливості | Датчик руху, Інтерком, Керування замком |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Призначення | Для квартири, Для офісу |
| Підсвітка | Вимкнення підсвічування кнопок |
| Підтримка запису | Відео, Фото |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | microSD |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Регулювання | Вимкнення підсвітки, Рівень гучності |
| Роздільна здатність відеосигналу | 1024x600 |
| Дозвіл екрану | 1024x600 |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 193 х 123 х 18 |
| Розміри, мм | 193×123×18 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Споживання в робочому режимі | 7 |
| Стандарти кодування | CVBS, PAL, NTSC |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип | Аналогові відеодомофон |
| Тип установки | Зовнішній |
| Тип відеосигналу | CVBS |
| Тип керування | Сенсорні кнопки |
| Тип під'єднання | Дротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 168 ₴






