
Клавіатура Tiras K-PAD4 White на 4 індикатори зон (21-00025)
2 652 ₴
- В наявності
- Код: 21-00025
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сенсорна світлодіодна клавіатура для керування охоронною системою на базі Orion NOVA; 4 індикатори зон; підключення через системну шину RS485 з довжиною лінії до 1000 м; живлення 12 В; споживання 30 мА; розміри 88 / 160 / 19 мм, вага 150 г
Сенсорна світлодіодна клавіатура Tiras K-PAD4 на 4 індикатори зон для керування охоронною системою на базі Orion NOVA.
Застосування
Клавіатура K-PAD4 призначена для керування охоронною системою Orion NOVA – постановка/зняття з охорони, перегляд стану системи та інші базові функції керування.
Ключові властивості
- 4 індикатори зон/груп.
- Сенсорне клавішне поле.
- Персональні коди доступу.
- Захист від підбору коду доступу.
- Підключення до ППК через системну шину RS485 з довжиною лінії до 1000 м.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 150 |
| Вбудована сирена | Немає |
| Тип | Клавіатури |
| Висота в упаковці (довга сторона, см) | 16 |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в упаковці (коротка сторона, см) | 1.9 |
| Додаткові характеристики | Сенсорна світлодіодна клавіатура, 4 індикатори зон, Персональні коди доступу, Захист від підбору коду, Підключення RS485 |
| Діапазон робочих температур | -10 °C ~ +40 |
| Живлення | Мережа |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Канали зв'язку | Дротове, RS485 |
| Керування | Локальний доступ |
| Клас захисту | IP30 |
| Колір | Білий |
| Кількість зон / груп | 4 |
| Максимальна відстань до централі | 1000 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга живлення | 12 |
| Провідні інтерфейси | RS485 |
| Протокол зв'язку | RS485 |
| Підключення | Дротове |
| Робоча напруга | 12 |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 88 х 160 х 19 |
| Розміри, мм | 88 / 160 / 19 |
| Струм споживання | 30 мА |
| Струм у режимі бездіяльності/тривоги | 30 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | Orion NOVA |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип пристрою | Клавіатура |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип сенсора | Ємнісний |
| Ширина в упаковці (середня сторона, см) | 8.8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 652 ₴






