Блок реле БР-8-2 служить для управління зовнішніми пристроями.
Основні технічні дані:
• Кількість реле 2 (2 групи перемикаючих контактів)
• Максимальна напруга, що комутується: змінна - В 42, постійна - В 60
• Максимально допустимий струм - А 2
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Електрон |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий стандарт | — |
| Тип | Модулі |
| Гарантія | 18 місяців |
| Діапазон робочих температур | +1 °C ~ +40 |
| Керування | — |
| Максимальна кількість пристроїв, що підключаються | 2 |
| Особливості | Кількість реле 2, Максимальна напруга змінна 42 В, постійна 60 В, Максимально допустимий струм 2 А, Робоча температура +1 °C ~ +40 |
| Робоча напруга | змінна 42 В, постійна 60 |
| Робоча температура | +1 °C ~ +40 °C |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип установки | — |
| Тип пристрою | Додатковий аксесуар |
| Тип під'єднання | Дротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 522 ₴


