
Джерело безперебійного живлення ИБП-12-5 Електронмаш (13-00021)
6 480 ₴
- В наявності
- Код: 13-00021
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джерело безперебійного живлення Джерело безперебійного живлення призначене для живлення пристроїв пожежної сигналізації та автоматики, відеоспостереження та аварійного освітлення постійною напругою 12 В. При зникненні напруги 220В автоматика перемикає живлення на акумуляторну батарею, забезпечуючи безперебійне живлення.
У джерелі якісно реалізований захист від перезарядження і переразряду акумуляторної батареї. Джерело відповідає вимогам EN54-4. Заряд батареї до 80% її номінальної ємності здійснюється за 24 години і до 100% протягом наступних 48 годин. У джерелі є релейний вихід несправності.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Електрон |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5 |
| Інтерфейси | DC |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Вихідна напруга | 12 |
| Габарити | 362 х 205 х 82 |
| Гарантія | 18 місяців |
| Додаткові функції | Релейний вихід несправності, захист від перезарядження і переразряду, відповідає EN54-4 |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 220 |
| Живлення | 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Захист | Захист від перезарядки |
| Клас захисту | IP30 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | — |
| Кількість IEC розеток | — |
| Кількість мультистандартних розеток | — |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга акумулятора | 12 |
| Номінальна потужність | — |
| Особливості | — |
| Потужність | — |
| Призначення | Для відеоспостереження |
| Робоча температура | -5 °C ~ +40 |
| Розміри | 362 / 205 / 82 мм |
| Розміри, мм | 362 / 205 / 82 |
| Тип архітектури | Резервні (off-line) |
| Тип батареї | 5-12 |
| Тип монтажа | — |
| Тип пристрою | ДБЖ |
| Форма вихідної напруги | — |
| Час заряду батарей | 24 рік до 80%, 48 рік до 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 480 ₴

