
ППКП «Варта-1/2» GSM Електронмаш (13-00040)
7 128 ₴
- В наявності
- Код: 13-00040
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прилад приймально-контрольний пожежний ППКП «Варта-1/2» призначений для організації інтегрованої пожежної сигналізації на малих і середніх об'єктах.
Випускається в двох модифікаціях:
• з телефонним комунікатором;
• з GSM комунікатором.
Програма «Конфігуратор» дозволяє наочно проводити налаштування. Доступні розширені установки приладу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Електрон |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий стандарт | Радіосигнал |
| Тип | Контролер |
| Гарантія | 18 місяців |
| Діапазон робочих температур | -5 °C ~ +40 |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Керування | Мобільний зв'язок (GSM) |
| Клас захисту | IP30 |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особливості | Програма «Конфігуратор», розширені налаштування |
| Робоча напруга | 220 |
| Робоча температура | --5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 199 х 162 х 61 |
| Розміри, мм | 199 / 162 / 61 |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип установки | — |
| Тип пристрою | ППКП |
| Тип під'єднання | Дротові, Бездротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 128 ₴

