
Сповіщувач пожежний ручний адресний «ИПР-А CV1513» Електронмаш (13-00090)
1 398 ₴
- В наявності
- Код: 13-00090
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сповіщувач CV1513 (ИПР-А) ТУУ 31.6-22847240-005: 2007 призначений для подачі сигналу про виникнення пожежі (тривоги) вручну в адресних установках пожежної сигналізації і автоматики на базі компонентів систем пожежних і управління адресних «Варта-Адреса». Сповіщувач CV1513 (ИПР-А) ТУУ 31.6-22847240-005: 2007 призначений для подачі сигналу про виникнення пожежі (тривоги) вручну в адресних установках пожежної сигналізації і автоматики на базі компонентів систем пожежних і управління адресних «Варта-Адреса».
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Електрон |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий стандарт | — |
| Тип | Пожежні сповіщувачі |
| Гарантія | 18 місяців |
| Діапазон робочих температур | -10°C ~ +60 |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 24 В |
| Керування | Локальний доступ |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особливості | Ручний, Адресний, Димовий |
| Робоча напруга | 24 |
| Робоча температура | -10°C ~ +60°C |
| Розміри | 85 х 85 х 48 |
| Розміри, мм | 85 / 85 / 48 |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | Варта-Адреса |
| Тип установки | — |
| Тип пристрою | Сповіщувач |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип вапна | Адресний, Димовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 398 ₴

