
Бар’єр іскрозахисту БИЗ Електронмаш (13-00004)
3 012 ₴
- В наявності
- Код: 13-00004
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бар’єр іскрозахисту Бар'єр іскрозахисту «БИЗ» призначений для сполучення електрообладнання, яке розміщене у вибухонебезпечній зоні, з електрообладнанням, встановленим поза вибухонебезпечною зоною, і служить в якості роздільника елементів між іскробезпечними та іскронебезпечних колами.
Бар'єр з вихідними іскробезпечними електричними колами рівня "ib" виконаний з видом вибухозахисту "Іскробезпечне електричне коло", має маркування вибухозахисту II(2)G[Ex ib Gb]IIB, відповідає вимогам ДСТУ EN 60079-0:2017 і ДСТУ EN 60079-11:2017 та призначений для установки поза вибухонебезпечними зонами.
Бар'єр іскрозахисту відповідає вимогам Технічного регламенту обладнання та захисних систем, призначених для використання в потенційно вибухо-небезпечних середовищах (постанова КМУ від 28 грудня 2016 року №1055). Сертифікат експертизи типу № СЦ 20.0589Х від 09.11.2020.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Електрон |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий стандарт | — |
| Тип | Модулі |
| Гарантія | 18 місяців |
| Діапазон робочих температур | -5 °C ~ +40 |
| Живлення | 24 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В |
| Керування | — |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особливості | Іскробезпечне електричне коло, маркування II(2)G[Ex ib Gb]IIB |
| Робоча напруга | 24 |
| Робоча температура | --5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 91 х 70 х 53 |
| Розміри, мм | 91 / 70 / 53 |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип установки | Зовнішній |
| Тип пристрою | Додатковий аксесуар |
| Тип під'єднання | Дротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 012 ₴

