СПОВІЩУВАЧ ПОЖЕЖНИЙ ДИМОВИЙ ОПТИЧНИЙ ТОЧКОВИЙ АДРЕСНИЙ у вибухо-безпечному виконанні Сповіщувачі чутливі до присутності в повітрі часток продуктів згорання і/або піролізу, призначені для виявлення в закритих приміщеннях різних будівель і споруджень загорянь і передачі сигналу "ПОЖЕЖА" на приймально-контрольні прилади адресної пожежної сигналізації АПС "Омега" (далі МС АПС).
Сповіщувачі працюють на принципі контролю рівня відображення ІЧ-випромінювання від часток диму.
Конструкція сповіщувачів знімна, що дозволяє знімати їх для технічного обслуговування або ремонту.
Сповіщувачі є багаторежимними, програмне забезпечення сповіщувача дозволяє робити постійний контроль справності сповіщувача (самодіагностика) і при втраті здатності реагувати на задимленість переводить сповіщувач в стан "несправність", прилад ПУ-П формує сигнал "ВІДМОВА" з вказівкою адреси сповіщувача.
Сповіщувачі з автоматичним поверненням в початковий стан.
Сповіщувачі підключаються до МС АПС за допомогою двопровідної лінії зв'язку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Омега |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий стандарт | — |
| Тип | Пожежні сповіщувачі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон робочих температур | +1 °C ~ +40 |
| Живлення | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Керування | Пульт ДК |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особливості | багаторежимний, самодіагностика, автоматичне повернення |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Провідні інтерфейси | RS485 |
| Робоча напруга | 12 |
| Робоча температура | +1 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 96 х 96 х 47 |
| Розміри, мм | Ø96 / 47 |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | АПС Омега |
| Тип установки | — |
| Тип повідомлень/оповіщень | Пожежа |
| Тип пристрою | Сповіщувач пожежний |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип вапна | Адресний, Димовий, Оптичний, Пожежний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 696 ₴


