СПОВІЩУВАЧ ПОЖЕЖНИЙ ТЕПЛОВИЙ ТОЧКОВИЙ АДРЕСНИЙ Сповіщувачі чутливі до зростання температури, призначені для виявлення в закритих приміщеннях різних будівель і споруджень загорянь і передачі сигналу "ПОЖЕЖА" на приймально-контрольні прилади адресної пожежної сигналізації "Омега".
Конструкція сповіщувачів СПТТА, СПТТА-В знімна, що дозволяє знімати сповіщувачі для технічного обслуговування або ремонту.
Сповіщувачі є багаторежимними і мають вбудовану підпрограму самодіагностики справності чутливого елементу. У разі його несправності прилад ПУ-П формує сигнал "ВІДМОВА" з вказівкою адреси сповіщувача.
Сповіщувачі з автоматичним поверненням в початковий стан.
Сповіщувачі підключаються до МС АПС за допомогою двопровідної лінії зв'язку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Омега |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий стандарт | — |
| Тип | Пожежні сповіщувачі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон робочих температур | +1 °C ~ +40 |
| Живлення | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Керування | Локальний доступ |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особливості | знімна конструкція, самодіагностика чутливого елементу, автоматичне повернення в початковий стан |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Робоча напруга | 12 |
| Робоча температура | +1 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 96 х 96 х 47 |
| Розміри, мм | Ø96 / 47 |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | Омега |
| Тип установки | — |
| Тип повідомлень/оповіщень | ПОЖЕЖА, ВІДМОВА |
| Тип пристрою | Сповіщувач пожежний |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип вапна | Адресний, Тепловий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 604 ₴


