СПОВІЩУВАЧ ПОЖЕЖНИЙ РУЧНИЙ АДРЕСНИЙ у вибухо-безпечному виконанні Сповіщувачі призначені для подання сигналу тривога на засоби пожежної сигналізації при дії людини на робочий елемент сповіщувача.
Сповіщувачі СПРА, СПРА-В можна встановлювати в закритих приміщеннях.
Сповіщувачі СПРА- 01, СПРА-01В - як в закритих приміщеннях, так і на відкритому повітрі (під навісом).
Сповіщувачі СПРА-В і СПРА-01В виготовляються з рівнем вибухозахист ВИБУХОБЕЗПЕЧНИЙ, згідно ГОСТ 2782.5 (СТ СЭВ 3143-81) і мають знак рівня "ib". Вид вибухозахисту - "ІСКРОБЕЗПЕЧНИЙ ЕЛЕКТРИЧНИЙ ЛАНЦЮГ". Сповіщувачі використовуються тільки спільно з блоком іскрозахисту (БИЗ).
У сповіщувач вбудований програмно керований ізолятор короткого замикання.
Сповіщувач допускається застосовувати у безадресних системах пожежної сигналізації (необхідно вказати при замовленні).
Захисне скло поставляється по окремому замовленню.
Сповіщувачі відповідають вимогам національних стандартів ДСТУ EN54 - 11: 2007
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Омега |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий стандарт | — |
| Тип | Пожежні сповіщувачі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон робочих температур | +1 °C ~ +40 |
| Живлення | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Керування | Локальний доступ |
| Клас захисту | IP30 |
| Комплект постачання | Захисне скло за окремим замовленням |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особливості | Вибухобезпечний (рівень ib), іскробезпечний електричний ланцюг, вбудований програмно керований ізолятор короткого замикання |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Робоча напруга | 12 |
| Робоча температура | +1 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 86 х 90 х 53 |
| Розміри, мм | 86 / 90 / 53 |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | Безадресні системи пожежної сигналізації |
| Тип установки | — |
| Тип пристрою | Сповіщувач пожежний |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип вапна | Адресний, Пожежний, Ручний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 762 ₴


