Світлозвуковий оповіщувач із написом «Вихід» для внутрішнього встановлення; відповідає стандарту EN 54-3; номінальна напруга 12 В; діапазон напруги 9-15 В; споживаний струм 100 мА; рівень звуку 80 дБ; клас захисту IP21C; робоча температура -10°C~+55°C; розміри 280 / 100 / 32 мм, вага 250 г Світлозвуковий оповіщувач із написом «Вихід»: - світлова та звукова індикація тривоги;
- рівень звуку не менше 80 дБ;
- номінальна напруга живлення 12V;
- використання всередині приміщення;
- габаритні розміри: 32х280х100 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 250 |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Світлова та звукова індикація, 80 дБ, Живлення 9-15 В, Струм споживання 100 мА, Встановлення: Внутрішнє, Клас захисту IP21C, Матеріал корпусу Пластик, Колір Зелений, Робоча температура -10°C ~ +55°C, Гарантія 12 місяців, Бренд Tiras |
| Живлення | 9-15 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Клас захисту | IP21C |
| Колір | Зелений |
| Максимальна гучність | 80 дБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напис на знаку | — |
| Основа | На пластику |
| Робоча температура | -10°C ~ +55°C |
| Розміри | 280 / 100 / 32 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 32 х 280 х 100 |
| Розміри, мм | 280 / 100 / 32 |
| Різновид | — |
| Світлова індикація | Світлодіодна |
| Струм споживання | 100 мА |
| Тип | Евакуаційні |
| Тип пристрою | Оповіщувач світлозвуковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 248 ₴


