2 MP HD камера True WDR, зчитувач Mifare карт; підключення до 4 домофонів, до 16 додаткових панелей, до 8 дверних дзвінків; Монтаж накладний; 1080р - 25к / с, кодек H.264, огляд Г: 129 ° В: 75 °; Інтерфейси: RS-485; Wi-fi 2.4 ГГц, TF картка до 128 Гб; ІЧ-підсвічування 3 м; Двосторонній аудіозв'язок; Ступінь захисту: IP65, IK08; Живлення: DC 12В/PoE IEEE802.3af; Розблокування карткою, через клієнтське програмне забезпечення, через додаток, через домофон; робоча температура -40 ° C - 53 ° C; 174x91x29 мм 2 MP HD камера True WDR, зчитувач Mifare карт; підключення до 4 домофонів, до 16 додаткових панелей, до 8 дверних дзвінків; Монтаж накладний; 1080р - 25к / с, кодек H.264, огляд Г: 129 ° В: 75 °; Інтерфейси: RS-485; Wi-fi 2.4 ГГц, TF картка до 128 Гб; ІЧ-підсвічування 3 м; Двосторонній аудіозв'язок; Ступінь захисту: IP65, IK08; Живлення: DC 12В/PoE IEEE802.3af; Розблокування карткою, через клієнтське програмне забезпечення, через додаток, через домофон; робоча температура -40 ° C - 53 ° C; 174x91x29 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість абонентів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| RS485 | 1 |
| WDR | True WDR |
| Wi-Fi | Да |
| ІЧ-підсвітка | 3 |
| Аудіовиходи | Вбудований динамік |
| Аудіовходи | Вбудований всеспрямований мікрофон |
| Бездротовий стандарт | 2.4 ГГц, Wi-Fi |
| Відімкнення замка | Реле x2 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Двосторонній аудіозв'язок | Да |
| Додаткові характеристики | Потужність споживання 10 Вт, Гарантія 12 місяців |
| Живлення | DC 12В/PoE IEEE802.3af |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зчитувач | Mifare |
| Камера | 2 Мп HD-камера |
| Керування | Віддалений доступ |
| Клас захисту | IP65 |
| Корпус | IK08 |
| Кути огляду | По горизонталі: 129°, по вертикалі: 75 |
| Матриця | 2 Мп (1920x1080) |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Мережеві інтерфейси | 10/100 мбіт/с |
| Монтаж | Накладний |
| Особливості | True WDR, Зчитувач Mifare, TF до 128 Гб, PoE, RS-485, Wi-Fi 2.4 ГГц |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | Підтримує |
| Провідні інтерфейси | RS485, LAN |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Реле керування замком | Реле x2 |
| Робоча температура | -40 °C ~ +53 |
| Роздільна здатність | 2 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 174 х 91 х 29 |
| Розміри, мм | 174 × 91 × 29 |
| Ступінь захисту корпусу | IP65 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип | Кольорові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Тип під'єднання | Дротові, Бездротові |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Частота бездротових датчиків | 2400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 599 ₴



